Żywa Woda – Jaka jest?

Woda wzorcowaWoda. Bez niej życie jest niemożliwe.

Czy woda, którą znasz jest zdrowa? Czy jest to woda wzorcowa? Czy wiedziałeś, że wodą złej jakości możesz sobie zaszkodzić? Woda pełni w organizmie ogromną rolę. Istnieje ścisły związek pomiędzy brakiem wody w organizmie i ciężkimi chorobami

Żywa woda a woda w kranie

Woda wzorcowa to 100 % orto- klastrów i 0 % para- klastrów, proporcje pomiędzy orto a para- kalstrami stanowią czy woda jest martwa czy żywa. Woda żywa zaczyna się od proporcji 50 % do 50 % orto do para- klastrów. Dla porównania woda płynąca w kranie posiada około 5 % orto do 95 % para- klastrów co zdecydowanie klasyfikuje ją jako wodę martwą.

Co zrobić, aby woda martwa stała się wodą żywą?

Ożywić wodę można w prosty sposób za pomocą tzw. Aktywnego Kubka, który działa w oparciu o technologię żywej wody „Living Water Technology”. Kubek ożywia, czyli przywraca naturalną strukturę wody. Zalecany jest w szczególności do picia wody. Czas potrzebny do aktywacji to 15 sekund. Oto porównanie wody ze szklanki i wody z Aktywnego Kubka.

Woda ze szklanki

  1. Kamień zostanie w nerkach.
  2. PH będzie takie samo, jakie ma woda.
  3. Redox będzie taki sam, jaki ma woda.
  4. Toksyny zostaną w wątrobie.
  5. Smak wody ciężki.

 

Woda z Aktywnego Kubka

  1. Kamień zostanie rozpuszczony i wydalony z organizmu.
  2. PH ustawi się do takiego poziomu, jaki jest potrzebny w organizmie w danym momencie.
  3. Redox dostosuje się dokładnie do organizmu.
  4. Toksyny zostaną wypłukane z organizmu.
  5. Smak wody miękki, aksamitny.

Picie żywej wody wzmacnia pamięć, pozwala uniknąć wielu chorób, wzmacnia psychofizyczne zdolności człowieka, a woda taka znacznie lepiej nasyca biomolekuły organizmu oraz aktywniej reaguje ze składnikami biologicznymi i mineralnymi ciała. Pełną efektywność leczniczego i profilaktycznego działania aktywnej wody i napojów, uzyskuje się przez systematyczne spożywanie ich  przez dłuższy czas pijąc 3 razy dziennie.