Zadbaj o zdrowie z ASEA: Molekuły Sygnalizujące Redox

ASEAASEA

Badaniom związanym z biochemią redox za odkrycie molekuł sygnalizujących oraz tym w jaki sposób nasze komórki funkcjonują przyznano już dwie Nagrody Nobla oraz opublikowano ponad 10 000 prac naukowych.  Odkrycie to pokazało jakie pozytywne właściwości te molekuły wywierają na nasz organizm m.in. biorą udział w produkcji energii jak i odnowy komórek co w rezultacie poprawia regeneracje naszego organizmu oraz utrzymuję go w dobrej kondycji.

Molekuły Sygnalizujące Redox

Wraz z pierwszymi odkryciami, próbowano wytworzyć te molekuły poza ludzkim organizmem. Po wielu latach badań problem ten rozwiązała amerykańska firma ASEA, która ustabilizowała Molekuły Sygnalizujące Redox w roztworze identycznym jaki mamy wewnątrz naszych komórek ciała przez co jest nietoksyczny i w pełni naturalny dla organizmu. Dzięki temu wydłużono ich życie do ponad roku co daje możliwości dostarczenia tych molekuł do naszego ciała z zewnątrz oraz wspomożenie procesów naprawczych komórek.

Zdobywca Nagrody Nobla za odkrycie ludzkiego DNA James Watson powiedział na łamach gazety Lancet „Wiele chorób jest spowodowanych zbyt niskim poziomem molekuł sygnalizujących redoks”.

Badania nad ASEA

Przez wiele lat od momentu ustabilizowania molekuł firma inwestuje miliony dolarów w przeprowadzanie niezależnych badań, które potwierdzają i udokumentowują korzystny wpływ ASEA (do picia) oraz RENU28 (forma żelu) na poprawę zdrowia naszych komórek.

Taueret Laboratories udowodniło aktywację genów na poziomie 20-30% wpływających na:

 • Poprawę immunologii, poprawia stan układu odpornościowego
 • Poprawę systemu krwionośnego
 • Poprawę elastyczności naczyń
 • Równowagę hormonalną
 • Zmniejszenie stanów zapalnych
 • Poprawę systemu trawiennego – produkcja enzymów trawiennych

Badania udowodniły wzrost przeciwutleniaczy w tym Glutation o 500%, którego niedobory prowadzą m.in. do cukrzycy, nowotworów, chorób serca, chorób reumatoidalnych. Jest skuteczny w walce ze stresem oksydacyjnym oraz cholesterolem oraz cukrzycą.

Niemieckie Laboratorium Dermatest przyznało RENU28 (żel na bazie molekuł) maksymalną ocenę w testach klinicznych.

Oto wyniki po 28 dniach używania Renu28 przy aplikacji 2xdziennie:

 • Przyśpieszona reperacja: do 70%
 • Poprawa jędrności skóry: 23%
 • Poprawa gładkości skóry: 21%
 • Wygładzanie zmarszczek: 21%
 • Poprawa mikro-ukrwienia : 50% już po 4 dniach

Jedno z największych amerykańskich laboratoriów BioAgilitix potwierdziło, że ASEA jest jedyną firmą dostarczającą molekuły w ustabilizowanej formie.

ASEA stworzyła unikalną technologię, dzięki której możemy uzupełniać brak Molekuł Sygnalizujących Redox w naszym organizmie. Pijąc systematycznie płyn ASEA zwiększymy zdrowie naszych komórek co przełoży się na zdrowsze funkcjonowanie naszego całego organizmu, a co za tym idzie, również pomoże w walce z tymi dolegliwościami jakie już mamy.

ASEA poprzez regenerację komórek pomaga organizmowi wyleczyć przyczynę wielu chorób a nie tylko objawy.

Dowiedz się więcej:

E-mail: bednarczykalan@gmail.com

Pod adresem: http://www.alanb.aseainfo.pl/

 

 

 

 

Artykuł powstał dzięki ASEA

Słuchmed badanie słuchu za darmo