Wycieczka dla seniorów – Coś więcej niż sanatoria

chorwacja 50 plusBezpieczna Chorwacja często wybierana jest przez osoby po 50-tce.

Wycieczki dla seniorów to nie tylko sanatoria i uzdrowiska. To niekoniecznie wyjazdy do świętych miejsc. Ludzie nawet w tym wieku mają chęć i mogą podróżować zdecydowanie dalej

Wycieczki dla seniorów to nie tylko sanatoria i uzdrowiska. To niekoniecznie wyjazdy do świętych miejsc. Ludzie nawet w tym wieku mają chęć i mogą podróżować zdecydowanie dalej, poza granice naszego kraju i to wyłącznie po to, aby wypoczywać, zwiedzać i dobrze się przy tym bawić. Nic więc dziwnego, że biura podróży mają dla tej grupy turystów specjalne propozycje.

Gdzie podróżują seniorzy?

Seniorzy coraz odważniej wyjeżdżają nawet do najdalszych zakątków świata. Chcą zwiedzać, wypoczywać, skorzystać z tego, czego jeszcze nie doświadczyli w swym życiu. Chętnie odwiedzają Włochy, Chorwację, Grecję, Egipt, Turcję, Hiszpanię i inne kraje położone bliżej lub dalej od granicy Polski. Dziś senior niekoniecznie kojarzy się z pielgrzymkami i ogrodem. Współcześni seniorzy nie mają zamiaru przesiadywać w kapciach przed telewizorami. To jest właściwy czas, aby zacząć podróżować i wypoczywać. Stąd popularność wycieczek dla tej grupy turystów stale rośnie.

chorwacja dla seniorów

Chorwacja – najbezpieczniejszy kierunek wakacji dla seniorów.

Specjalne oferty dla seniorów

Biura podróży przygotowały specjalne oferty dla seniorów. Zapewniają brak nocnych przejazdów, terminy omijające szczyt sezonu, a w czasie pobytu zajęcia rekreacyjne, wieczorki taneczne i szereg innych atrakcji. Zaliczyć tu trzeba również wycieczki z przewodnikiem. Oferta jest szeroka, a każde biuro ma do zaproponowania coś więcej. Trudno wręcz zdecydować się na konkretną wycieczkę, gdyż każda z nich kusi i wydaje się interesująca. Seniorzy mają do wyboru podróż samolotem lub komfortowym autokarem. Są obsługiwani przez doświadczony personel wyróżniający się wysoką kulturą osobistą, zawsze nastawiony na pomoc i wsparcie w czasie wspólnej podróży.

Wszystko wskazuje na to, że w wycieczkach objazdowych wiek nie ma znaczenia. Biura podróży przygotowały oferty dla turystów w różnych przedziałach wiekowych, w tym dla seniorów. Dbając o ich komfort i zadowolenie, proponują starannie zaplanowane wyjazdy nie tylko na kilka dni, ale na znacznie dłużej. Wystarczy zajrzeć na stronę biura lub udać się do siedziby, by dokonać wyboru najciekawszej oferty.

Słuchmed badanie słuchu za darmo