Wszechstronne szkolenie SEO dla seniorów i nie tylko

SEO dla senioraSEO można się nauczyć w każdym wieku. Wystarczy chcieć.

Skąd pomysł na szkolenie SEO dla seniorów i nie tylko? Każdy marketer doskonale wie, jak ważny jest Content Marketing w poprawnym pozycjonowaniu stron internetowych. Czy SEO mogą zajmować się e-seniorzy na emeryturze? Oczywiście, że tak!

Poprawnie zoptymalizowany Content Marketing (CM) łączy w sobie działania CM, SEO, a także Social Media. Powinieneś się zainteresować szkoleniem SEO z Content Marketingiem jeśli posiadasz dużo wolnego czasu i chciałbyś w elastyczny sposób dorobić do emerytury. Być może nie rozumiesz wymienionych pojęć, ale po szkoleniu z SEO będziesz nie tylko wiedział o czym mowa w tym artykule, ale zyskasz szansę znalezienia dodatkowego źródła dochodu.

Content Marketing (CM) oparty jest o realizację łatwo przyswajalnych informacji w taki sposób, by klienci interesując się produktami, zwrócili na nie uwagę.

Szkolenie SEO – czego od siebie oczekujesz?

Zapisując się na szkolenie SEO zastanów się, czego od siebie oczekujesz, czego chcesz się nauczyć. Wtedy będzie łatwiej ze sobą współpracować. Nauczysz się od samych podstaw polityki SEO i poprawnego linkowania. Dzięki szkoleniu SEO poznasz skuteczne narzędzia SEO do pozycjonowania stron internetowych. W trakcie szkolenia, dowiesz się, w jaki sposób pisać unikatowe teksty dla czytelników i robota zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google. Poznasz właściwą ścieżkę pozyskiwania wartościowych treści na artykuły. Poprzez różne przykłady odszukasz swoją własną strategię, ścieżkę, którą będzie podążał. Szkolenie SEO nauczy Cię w pełni wykorzystywać potencjał Content Marketingu i pokaże, jak zacząć zarabiać na pozycjonowaniu.

Co zawiera szkolenie SEO?

Dwudniowy cykl szkolenia SEO zawiera w sobie zagadnienia dotyczące, m.in. audytu SEO (przydatne narzędzia), tworzenia poprawnie meta description, czy też optymalizacji. Szkolenie SEO to także nauka optymalizacji i pozycjonowania strony internetowej, a także analityka i sprawny Content Marketing.

Cena, okres trwania

Cały cykl szkolenia SEO trwa dwa dni i kosztuje jedyne 699 złotych. W ramach tej kwoty, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z jego pozytywnym zaliczeniem, darmowe materiały, a także kilkanaście cennych godzin złotej wiedzy SEO i Content Marketingu. Każdy kursant zdobywa praktyczną i przydatną w późniejszym okresie wiedzę. Oprócz tego kursant otrzymuje darmowy audyt SEO z cennymi wskazówkami, listę darmowych źródeł linków, jak również nagranie ze szkolenia SEO.

Przełam swoje lęki, zrób pierwszy krok ku lepszemu jutru i zapisz się na szkolenie SEO. Sprawdź ofertę na szkolenie SEO i pozycjonowanie w Sirius Pro.

Słuchmed badanie słuchu za darmo