Wanna z drzwiczkami – 10 konkretnych korzyści

Wanna z drzwiami to gwarancja komfortu.Wanna z drzwiami to gwarancja komfortu.

Wanna z drzwiczkami to rozwiązanie stworzone z myślą o potrzebach osób, dla których korzystanie z tradycyjnej jest problematyczne, wymaga wysiłku i nie lada sprawności. Dziś prezentujemy 10 konkretnych korzyści, jakich dostarcza wanna z drzwiami.

Bezpieczne i wygodne wchodzenie do wanny

Bardzo niski próg wejścia sprawia, że wejście do wanny jest znacznie bezpieczniejsze i wygodniejsze. Nie wymaga od użytkownika wysokiego podnoszenia nóg, dzięki czemu samodzielnie i bez obaw może wejść do wanny.

Niski próg umożliwia bezpieczne wejście do wanny

Niski próg umożliwia bezpieczne wejście do wanny

Komfort i relaks bez ograniczeń

Każdy zasługuje na chwilę relaksu i komfortu, a higiena nie powinna kojarzyć się z przykrym obowiązkiem. Wanna z drzwiami pozwala cieszyć się higieną bez ograniczeń – bez wysiłku, bez trudności, bez obaw o swoje zdrowie. Po prostu – bez barier.

Wanna z drzwiami to gwarancja komfortu.

Wanna z drzwiami to gwarancja komfortu

Niezależność i samodzielność

Dzięki wannie z drzwiami, niemalże każdy kto dotychczas potrzebował pomocy drugiej osoby, aby skorzystać z kąpieli czy natrysku, może być niezależny i samodzielny. Problemu nie stanowi już ani wejście, ani wyjście z wanny.

Koniec obaw przed poślizgnięciem

Pod wpływem wody powierzchnia tradycyjnej wanny staje się bardzo śliska – jednak nie w przypadku wanny z drzwiczkami. Jej dno posiada specjalną, antypoślizgową fakturę, która utrzymuje swoje właściwości także przy kontakcie z wodą. Nie trzeba się już obawiać o poślizgnięcie w trakcie poruszania się po wannie.

Wielopokoleniowy kompromis

Z takiej wanny może korzystać każdy domownik, niezależnie od wieku. Dzięki temu każdy może cieszyć się taką formą higieny, jaką lubi. Jest to rozwiązanie dużo bardziej uniwersalne niż kabina prysznicowa.

Szereg możliwości wykorzystania

Wanna z drzwiczkami oferuje szereg możliwości wykorzystania – jest uniwersalna i wszechstronna. Umożliwia wzięcie długiej, relaksującej kąpieli, jak i szybkiego, odświeżającego natrysku. Dodatkowe lub zintegrowane siedzisko sprawia, że możliwa jest także higiena w pozycji siedzącej.

Wanna z drzwiami to produkt elegancki i praktyczny.

Wanna z drzwiami to produkt elegancki i praktyczny

Korzystanie z uroków kąpieli leczniczych

Materiał z którego wykonuje się wanny z drzwiami jest nie tylko antybakteryjny, ale także nie ulega żółknięciu pod wpływem soli, czy ziół. Bez obaw można w niej korzystać z uroków kąpieli solankowych.

Łatwiejsza pomoc najbliższych

Dzięki niskiemu progowi, szerokim drzwiom oraz siedziskom pomoc drugiej osoby jest znacznie łatwiejsza. Specjalnie podcięte obudowy wanien powodują, że możliwe jest bliższe podejście do mytej osoby. Higiena jest szybsza i wygodniejsza.

Ograniczenie ryzyka wypadków

Badania dowodzą, że najczęściej do wypadków dochodzi w łazience. Z uwagi na śliskie i twarde powierzchnie są one bardzo niebezpieczne. Wanna z drzwiami znacznie ogranicza ryzyko wypadków – pozwala uniknąć poślizgnięcia w trakcie wchodzenia lub wychodzenia z wanny, czy  podczas samej kąpieli.

Model RELAX łączy w sobie tradycję z nowoczesnością.

Model RELAX łączy w sobie tradycję z nowoczesnością

Przywrócenie przyjemności płynącej z kąpieli

Wymiana tradycyjnego brodzika lub wanny na wannę z drzwiczkami sprawia, że codzienna higiena staje się na nowo przyjemnością i chwilą relaksu, z której mogą Państwo korzystać bez ograniczeń. Radość z kąpieli jest na wyciągnięcie ręki.

Firma Łazienka bez barier ma w swojej ofercie szeroki wybór wanien z drzwiami, które zmieszczą się nawet w bardzo małych łazienkach. Ofertę, zdjęcia i szczegóły techniczne można znaleźć na stronie internetowej www.lazienkabezbarier.com.pl. Firma zaprasza również do kontaktu telefonicznego: 609-382-635.

Słuchmed badanie słuchu za darmo