Wanna z drzwiami – Idealna dla seniora

Łazienka bez barier

Każdy zasługuje na to, aby kąpiel czy natrysk, stanowiła chwilę przyjemności i relaksu. Doskonale wiemy, że higiena osobista pozwala w pełni cieszyć się życiem oraz uniknąć wielu chorób i dolegliwości.

Tymczasem każdego dnia dla wielu osób stanowi ona wyzwanie i kojarzy się z przykrym obowiązkiem. Obniżona sprawność ruchowa powoduje, że wejście do brodzika, czy wanny jest problematyczne i wymaga dużego wysiłku. Konieczność wysokiego podnoszenia nóg i utrzymywania równowagi często prowadzi do groźnych wypadków, które kończą się długotrwałym leczeniem i rehabilitacją. Z tego powodu codzienna kąpiel staje się źródłem obaw o swoje zdrowie i życie. Jednak tak być nie musi – wanna kąpielowa nie musi kojarzyć się z problemami!

Rozwiązanie szeregu problemów jest możliwe za sprawą wanny z drzwiami. Dzięki wyjątkowej konstrukcji, wejście do wanny z drzwiami jest bardzo łatwe. Niski próg powoduje, że nie ma potrzeby wysokiego podnoszenia nóg. Stosowanie różnego rodzaju drabinek, czy schodków staje się więc zbędne, a ryzyko upadku, czy poślizgnięcia jest ograniczone do minimum. Poruszanie się po wannie także jest znacznie prostsze – dno posiada specjalną, antypoślizgową powierzchnię. Dodatkowe siedzisko umożliwia branie natrysku w pozycji siedzącej.

Niski próg ułatwia wejście do wanny

 

Wanny z drzwiami produkowane są w standardowych, popularnych wymiarach, dlatego z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne wanny – także w bardzo małych łazienkach! Ofertę, zdjęcia i szczegóły techniczne możecie Państwo zobaczyć na stronie internetowej www.lazienkabezbarier.com.pl. Firma Łazienka bez barier bezpłatnie prześle także do Państwa katalogi i inne materiały – wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 609-382-635.

 

 

Słuchmed badanie słuchu za darmo