Wanna z drzwiami: Czy jest szczelna?

Wanna RELAX to rozwiązanie uniwersalne i praktyczne.

Wanna może być nieduża, a zarazem przestronna. Szczególnie, jeżeli producent stworzył s­woje modele z myślą o niewielkich łazienkach. Niewielkie wymiary łazienki nie sprawiają jednak, że osoba starsza jest skazana na kupno kabiny prysznicowej, która nie zawsze spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto poznać produkt jakim jest wanna z drzwiami.

Wanna z drzwiczkami RELAX

Wanna z drzwiczkami RELAX zastąpić tradycyjną wannę bez konieczności przeprowadzania uciążliwego remontu łazienki – wystarczy wstawić ją w miejsce starej wanny. Taką wymianę przeprowadzi każdy instalator sanitarny. Jest to rozwiązanie szybkie i komfortowe.

Wanna RELAX to rozwiązanie uniwersalne i praktyczne.

Pomimo długości 140cm, wanna RELAX pozostaje przestronna i komfortowa. Gwarantuje ona przy tym szereg korzyści. Natrysk, czy kąpiel solankowa nigdy nie była tak prosta – wystarczy lekko podnieść nogę, aby pokonać 22-centymetrowy próg wanny. Antypoślizgowa powierzchnia ułatwia bezpieczne poruszanie się. Po założeniu dodatkowego siedziska możliwe jest branie natrysku w pozycji siedzącej. Drzwi otwierane są do środka, zatem nie wymagają dodatkowego miejsca w łazience.

Wanny, choć trudno w to uwierzyć, są w 100% szczelne – nie ma powodów do obaw o przeciekanie i zalanie sąsiadów. Zamykane są one za pomocą wytrzymałej i sprawdzonej dźwigni, która zabezpiecza je przed przypadkowym otwarciem.

Wanna dla seniora z siedziskiem ODA E

Wanna dla seniora typu siedzącego ODA E ma jedyne 125cm długości i 68cm szerokości. Posiada ona boczne wejście, a drzwi otwierane są do środka wanny, aby oszczędzić miejsce w łazience.

Oda E posiada zintegrowane, komfortowe siedzisko.

Zintegrowane siedzisko posiada antypoślizgową powierzchnię oraz wycięcie higieniczne. Kąpiel lub natrysk w wannie odbywa się w pozycji siedzącej. Materiał, z którego wykonana jest wanna, jest przyjemny w dotyku, a wygodne oparcie pozwala w pełni cieszyć się chwilami relaksu. Jest to model polecany także przez osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. W wannie jest dużo przestrzeni, dzięki czemu korzystanie z niej dostarcza wiele przyjemności. Wyjątkową zaletą jest możliwość brania kąpieli solankowych bez obaw o zżółknięcie powierzchni wanny.

Kompaktowa wanna z drzwiami TULIP E

Wanna TULIP E posiada wejście z przodu, dzięki czemu można go wpasować w niewielką wnękę w łazience. Jego długość wynosi 98cm, natomiast szerokość w zależności od wariantu 69cm lub 79cm. Szerokie drzwi otwierają się na zewnątrz wanny. W środku znajduje się zintegrowane komfortowe siedzisko z powierzchnią antypoślizgową. Mimo kompaktowych wymiarów wanna jest bardzo przestronna.

Tulip E – wanna kompaktowa i przestronna.

Jak widać, wanna wcale nie musi być duża i istnieją modele, które zmieszczą się w małych łazienkach. Przedstawione powyżej wanny z drzwiami możecie Państwo znaleźć na stronie www.lazienkabezbarier.com.pl. Firma udziela także informacji telefonicznie pod numerem 609 382 635.