Wanna kąpielowa dla seniora

Bezpieczna wanna dla senioraKomfortowa i bezpieczna wanna dla seniora

Komfortowa wanna dla seniora – brzmi abstrakcyjnie? Jednak nie ma w tym nic dziwnego, bo taki produkt naprawdę istnieje, a korzyściami których dostarcza cieszy się coraz więcej Polaków.

Wanny z drzwiczkami coraz popularniejsze w Polsce

Wanny z drzwiczkami, bo o nich mowa, zdobyły uznanie mieszkańców całej Europy. W Polsce decyduje się na nie coraz więcej osób, dla których kabina prysznicowa nie jest satysfakcjonującym rozwiązaniem. Znajdują się one również na wyposażeniu wielu hoteli, domów seniora i domów pomocy społecznej.

Dzięki zastosowaniu w wannie drzwi możliwe jest korzystanie z niej w sposób komfortowy i bezpieczny przez osoby starsze, a także niepełnosprawne. Zastosowane rozwiązania technologiczne gwarantują szczelność wanny oraz wieloletnią niezawodność. Korzystanie z drzwi jest przy tym lekkie i nie sprawia trudności. Wchodzenie i wychodzenie z wanny nie stanowi już żadnego problemu.

Przyjemność z kąpieli jest na wyciągnięcie ręki

Po wejściu do wanny możemy przejść do higieny – w postaci natrysku bądź kąpieli. W trosce o potrzeby dojrzałych klientów, dla których kąpiel w pozycji leżącej jest problemem, stworzone zostały wanny, z których korzysta się siedząc na wygodnym, ergonomicznym siedzisku. Do wanny o tradycyjnych kształtach można zaś dołączyć wkładane siedzisko. Jest to więc rozwiązanie bardzo praktyczne i uniwersalne, a każdy klient może dobrać wannę odpowiednią dla swoich potrzeb.

Dna wanien z drzwiami posiadają antypoślizgową powierzchnię, która ułatwia poruszanie się po nich sprawiając, że ryzyko poślizgnięcia i upadku jest minimalne. Solidna konstrukcja wanny oraz wzmocnione dno sprawia, że bez obaw mogą z niej korzystać także osoby korpulentne.

Materiał, z którego wykonana jest wanna posiada szereg zalet. Jest on przede wszystkim trwały i wytrzymały, dzięki czemu wanną można cieszyć się przez wiele lat. Posiada także właściwości antybakteryjne, a stosowanie kąpieli leczniczych nie powoduje żółknięcia jego powierzchni. Dzięki doskonałym właściwościom termoizolacyjnym przebywanie w wannie jest przyjemne i relaksujące.

Wanna kąpielowa dla seniora może być komfortowa i praktyczna, czego przykładem są wanny z drzwiczkami. Szerzej można się z nimi zapoznać na stronie internetowej www.lazienkabezbarier.com.pl oraz pod numerem telefonu 609 382 635.