Użyteczność aplikacji mobilnej Moja Gazetka dla osób starszych podczas codziennych zakupów

moja gazetkaWarto oszczędzać z aplikacją Moja Gazetka.

Wiele osób, w tym sporo ludzi w starszym wieku, bardzo chętnie sięga po promocje. Nie oszukujmy się. Dzisiejsze emerytury są tak niskie, że faktycznie trzeba się orientować, co, w jakim sklepie jest przecenione, żeby można było w niższej cenie je kupić. Niestety trudno oczekiwać, iż starsza osoba będzie przemierzała spore miasto w poszukiwaniu aktualnych promocji, gdyż po prostu nie da sobie rady. Co zatem zrobić? Posłużyć się aplikacją „Moja Gazetka”

Czym jest „Moja Gazetka”?

To aplikacja mobilna, która zainstalowana na telefonie, na bieżąco pokazuje, w jakim sklepie, jakie są aktualne promocje i do kiedy one będą trwały. Czy ona w czymś pomaga? Oczywiście. Dzięki niej wiemy doskonale, że w danym sklepie, jeszcze przez krótki lub długi czas, jest aktualna promocja. 

Korzyści z „Mojej Gazetki”

• Aktualne promocje – kiedy gazetka pokazuje promocję w danym miejscu, zwykle pojawia się informacja, od jakiego czasu owa promocja się znajdzie w sklepie. Zwykle pokazuje się ona z wyprzedzeniem, przez co można wcześniej zaplanować, kiedy i po co się wybierzemy do sklepu. Szczególnie chętnie takie oferty obejrzą seniorzy, dla których takie oferty są bardzo atrakcyjne, jednak nie pójdą piechotą do odległego sklepu.

• Ponad 80 sklepów i 12 kategorii – dzięki temu, że w aplikacji są oferty z ponad 80 sklepów, właściwie można korzystać z każdej oferty, ponieważ mamy ją na wyciągnięcie ręki. Telefon przecież mamy ciągle przy sobie. Już nawet seniorzy mają własny aparat, którym często biegle się posługują. Dzięki temu, że oferta jest bardzo bogata, można wypatrzeć najlepszą dla siebie.

• Geolokalizacja – to coś, co docenią wszyscy, poczynając od osoby młodej, a na starszych kończąc. Dzięki ustawionej lokalizacji, najszybciej pokazywane są oferty ze sklepów, które są zlokalizowane najbliżej naszego miejsca pracy czy zamieszkania, w zależności od potrzeb. Oczywiście dostępne są także z dalszych miejsc, jednak zwykle szukamy takich propozycji przede wszystkim w pobliżu, by nie spacerować zbyt daleko.

• Cztery platformy – bez względu na to, czy na telefonie jest Android, Windows Phone, BlackBerry czy iOS, na każdym z nich można taką aplikację zainstalować.

• Ulubione sklepy – bardzo często mamy jakieś ulubione sklepy, lub takie, których nie lubimy, i za nic na świecie, tam nie pójdziemy. Aplikacja pozwala na ukrycie sklepów nielubianych, zaś ulubione ustawić na pierwszym miejscu, dzięki temu z naszych sklepów, będziemy mieli promocje na pierwszym miejscu, zaś nielubiane nie pokażą się wcale.

• Ekologia i aktualność – nie zawsze mamy dostęp do papierowych gazetek, zaś one przede wszystkim zaśmiecają nam skrzynki. W przypadku aplikacji, nie tylko mamy ją szybko i właściwie w ręku, bez konieczności szukania po szafkach, to jest ona zdecydowanie bardziej aktualna, niż papierowa, gdyż aktualizowana jest na bieżąco.

• Karty lojalnościowe – to bardzo przydatna opcja, ponieważ posiadając plastikowa kartę, zapisujemy ja na telefonie, i właściwie mamy ją pod ręką, w razie potrzeby. 

• Zapisywanie stron – w przypadku, gdy jesteśmy daleko i nie za bardzo możemy skorzystać z promocji, zaś pojawiła się i chcemy do niej wrócić, możemy stronę zapisać, by jej nie „zgubić”. Tak zapisana strona otworzy się nawet w przypadku gdy chwilowo nie mamy połączenia internetowego.

• Dni handlowe – bez wątpienia sporym problemem dla klientów, jest obecnie czas zamkniętych w niedzielę sklepów. Dzięki aplikacji, możemy się szybko dowiedzieć, czy w danym dniu sklepy są otwarte, czy nie. Nie mamy wpływu na to, czy będą otwarte, jednak zorientujemy się szybko, czy w danym dniu będzie zamknięte, by można było na czas zrobić zakupy w sobotę.

• Wyszukiwanie produktów – to zwykle najciekawsza opcja, ponieważ wchodząc do niej, aplikacja umożliwia wyszukiwanie konkretnych produktów w wybranych sklepach. Dzięki temu zamiast sortować wszystkie produkty, wyszukujemy tylko te, które nas interesują.

Dla kogo jest „Moja Gazetka”?

Każdy, kto robi zakupy w ten czy inny sposób, może skorzystać z owej aplikacji, jeśli tylko ma ją w danym momencie zainstalowaną na telefonie czy tablecie. Szczególnie jednak jest to ukierunkowane dla osób, tzw. łowców promocji. Istnieje bardzo wiele osób, które chętnie korzystają z promocji, ponieważ lubią takie wyprzedaże. Dzięki temu można zakupić taniej wiele rzeczy, na które wcześniej nie mogliśmy sobie pozwolić. Ciekawy choć dość drogi mebel, czy duża ogrodowa donica, to coś, co zdobi dom oraz ogród, jednak nie zawsze ich cena jest w zasięgu ręki. Jeśli chcemy kupić telewizor, ale w danym momencie jest przecena lepszego i zwykle drozszego, daje nam to możliwość zakuienia tego, który nam się faktycznie podoba.

12 kategorii z doskonałymi okazjami

1. Sklepy spożywcze i hipermarkety – to tam zwykle zostawiamy najwięcej pieniędzy. Dlatego, jeśli pojawiają się promocje, często chętnie po nie sięgamy, żeby można było choć trochę zaoszczędzić na jedzeniu. W obecnym czasie istnieje bardzo wiele osób, które chętnie polują na takie promocje, gdyż ich finanse nie pozwalają na spokojne zakupy bez „łapania okazji”. W aplikacji istnieje ogromna ilość zwykle najbardziej popularnych sklepów, w których często robimy zakupy. Znane wszystkim sieci spożywcze, robią co jakiś czas wyprzedaże czy promocje, a dzięki aplikacji, w odpowiednim czasie dowiemy się o przecenie ulubionego produktu. Dzięki temu zaoszczędzimy, lub będziemy mogli kupić go więcej niż zwykle.

2. Drogerie i apteki – to elementy, choć nie niezbędne do życia, to często bardzo potrzebne. Dzięki aplikacji, szybko się zorientujemy, że w konkretnej aptece przecenione są witaminy, czy kremy, które wcześniej były dla nas niedostępne. Przykładowo szczoteczka elektryczna do zębów czy ciśnieniomierz elektroniczny, to coś, bez czego da się żyć, jednak bardzo ułatwi nam funkcjonowanie. Dlatego warto z takich ofert korzystać. W drogeriach często szukamy kremów, perfum czy innych produktów, które nierzadko nie należą do najtańszych. Przy pomocy aplikacji, będziemy wiedzieli, w którym miejscu kupimy taniej ulubione podpaski, kremy czy kosmetyki.

3. Meblowe – trudno sobie wyobrazić dom bez mebli, one zas fco jakiś czas się psują i trzeba wymienić je na nowe. Dlatego sklepy meblowe, takie jak abra, Agata Meble, Dekoria czy Black Red White, oferują co pewien okres promocje oraz wyprzedaże. Dzięki aplikacji, szybko się dowiemy, gdzie w danym momencie jest przeceniona kanapa, łóżko czy szafa, które będziemy mogli sobie kupić.

4. Budowlane – bardzo fajnym pomysłem na zaoszczędzenie są wyprzedaże w sklepach budowlanych. Remonty to coś, co pochłania spora część funduszy. Kupując płytki, gips czy elementy sanitarne taniej, sprawiamy, że cały remont czy budowa, wyjdą nam sporo taniej niż zwykle. Aplikacja pokaże nam, że w danym okresie, sklepy takie jak Mrówka Castorama, Jysk czy Obi oferują sporo taniej płytki, wanny, cement czy gips, który jest nam akurat potrzebny.

5. Restauracje – Każdy co jakiś czas chciałby zjeść coś smacznego w restauracji. Oczywiście nie ma mowy o drogich lokalach, ponieważ nie każdego na nie stać, a tego typu miejsca, nie oferują promocji. Dzięki aplikacji możemy za to ie dowiedzieć, że w KFC, McDonad’s czy Burger King, można w danym momencie smacznie i tanio zjeść.

6. Ubrania, odzież, obuwie – w wielu sklepach można znaleźć przecenione bluzki, spodnie, kurtki czy buty. Jednak my o tym nie zawsze wiemy gdyż zwykle nie jesteśmy na czasie z promocjami. Gazetki papierowe nie zawsze i nie do każdego docierają na czas. Dzięki aplikacji możemy się dość szybko dowiedzieć, że wymarzone buty czy kurtka, właśnie jest w wyprzedaży w Kik, Pepco, Bonprix czy Wojas.

7. Sklepy sportowe – każdy miłośnik sortów chętnie sięga po promocje dresów, bluz czy sprzętu sportowego. Przy pomocy aplikacji, szybko się dowiemy, że ulubiony rower czy bieżnia, właśnie została przeceniona.

8. Sklepy motoryzacyjne – właściciele samochodów, rowerów czy motocykli, doskonale wiedzą, jak drogie są części zamienne, czy elementy dodatkowe. Dlatego, gdy aplikacja pokaże, że część tak bardzo nam potrzebna, właśnie została przeceniona, lub wyprzedawana, chętnie z niej skorzystamy, oszczędzając w tym przypadku spora kwotę.

9. Kuchnia i przechowywanie – nawet elementy kuchenne posiadają promocje, jednak w tym przypadku, aplikacja pokazuje wyłącznie sklep Tupperware. Drobne sprzęty AGD, które w danym momencie są przecenione, często bardzo nam się przydają. Butelki, pojemniki, czy dzbanki z filtrem, to coś, co przydaj esie w każdym domu, lub, w przypadku butelek z filtrem, dla osób, które uprawiają sporty.

10. RTV, AGD – duży sprzęt AGD lub RTV ma regularne wyprzedaże, jednak nie zawsze wiemy gdzie i jaki. Ponieważ jednak nie weźmiemy takiego produktu w torbę, powinniśmy o tym wiedzieć odpowiednio wcześniej. Dlatego aplikacja „moja gazetka” nam to ułatwia. Dzięki niej będziemy wiedzieli, że w jednym z 12 sklepów, znajdziemy wymarzony telewizor, DVD lub idealną dla nas lodówkę.

11. Dla zwierząt – Karma, zabawki, miski czy legowiska, to coś, co nasi milusińscy po prostu muszą mieć. Niestety są to produkty, które nie należą do najtańszych. Jeśli więc pojawia się gdzieś promocja, przez co możemy wymienić miski na nowe, cz kupić worek karmy taniej, bardzo chętnie z tego skorzystamy.

12. Karty lojalnościowe – to element bardzo ważny, ponieważ wprowadzona karta lojalnościowa, pozwala jeszcze taniej zakupować rzeczy. Dzięki temu, że każdy ze sklepów posiada taką kartę, a dodatkowo oferuje kupony, zniżki czy rabaty, zakupy tak naprawdę mogą być prawdziwą przyjemnością, bez konieczności ponoszenia nadmiernych kosztów.

Aplikacja mobilna „Moja Gazetka” powstała po to, żeby ułatwić ludziom życie, żeby można było korzystać z wyjątkowych ofert sposób szybki i bezproblemowy. Dzięki temu wiele osób, ma możliwość skorzystania z poszczególnych ofert, bez konieczności gromadzenia gazetek papierowych, które i tak nie zawsze są aktualne. Czy warto z niej korzystać? Oczywiście. Jest to jedna z lepszych i bardziej korzystnych aplikacji, ponieważ pomaga w codziennym życiu, w zakupach, w podejmowaniu decyzji o zakupie droższego sprzętu, który w danym momencie jest przeceniony. Pozwala ona funkcjonować płynnie, innymi słowy ułatwia codzienne życie.

Słuchmed badanie słuchu za darmo