Transport medyczny, zabezpieczenie imprez, szkolenia – sprawdź te usługi medyczne!

Transport medycznyTransport medyczny. Czasami karetka na zamówienie jest najlepszym rozwiązaniem.
Jeśli potrzebujesz pilnego transportu medycznego, zabezpieczenia imprez, bądź chcesz dowiedzieć się więcej o usługach Krakowskiej Grupy Ratowniczej, to czytaj dalej!

Potrzebujesz transportu medycznego, zabezpieczenia imprez bądź wizyty lekarskiej? Zależy Ci na czasie i profesjonalizmie? Jeśli tak, dowiedz się więcej o ofercie Krakowskiej Grupy Ratowniczej kgr.com.pl.

Transport medyczny

To jedna z podstawowych usług, która polega na przetransportowaniu pacjenta do placówki medycznej. Takie rozwiązanie sprawdza się w sytuacji, w której pacjent nie jest w stanie samodzielnie się poruszać bądź ta zdolność jest u niego ograniczona.

Usługę transportu medycznego możesz zamówić 24/7, dzwoniąc pod numer podany na stronie WWW. Dzwoniąc, nie tylko umówisz się na przyjazd transportu, a także uzyskasz jego wycenę. Warto pamiętać, że pacjent nie ponosi kosztów przejazdu, jeśli jego ubezpieczenie zdrowote obejmuje wymienioną usługę.

Zlecenie transportu medycznego jest realizowane błyskawicznie. Na miejsce przyjeżdża karetka w bardzo dobrym standardzie, z profesjonalnym sprzętem medycznym. W karetce zawsze jeździ zespół minimum 2 ratowników. Co istotne, choremu może towarzyszyć opiekun bądź najbliższa osoba.

Transport lotniczy

Transport lotniczy często jest bardziej komfortowy i bezpieczny dla chorego, bo gwarantuje między innymi krótszy czas podróży, a w niektórych przypadkach każda minuta ma ogromne znaczenie. Na stronie można uzyskać wycenę tej usługi.

Transport narządów

W ofercie znajduje się także transport lotniczy narządów. Kluczowe jest, by taką usługę wykonać szybko i bezpiecznie.

Inne usługi

Zabezpieczenie imprez

Zabezpieczenie imprez masowych i niemasowych to podstawa dla bezpieczeństwa każdego z uczestników. Warto pamiętać, że zgodnie z ustawą o imprezach masowych organizator imprez, gdzie jest 300 osób w obiekcie zamkniętym, bądź 1000 osób na wolnym powietrzu jest zobowiązany zapewnić opiekę medyczną uczestnikom.

Krakowska Grupa Ratownicza zapewnia punkty pomocy medycznej, patrole na segwayach oraz patrole piesze. Oferuje specjalistyczny sprzęt, nowoczesne ambulanse i personel medyczny posiadający wieloletnie doświadczenie.

Takie szkolenie dzieli się na część teoretyczną oraz praktyczną. Co więcej, kurs zakończony jest egzaminem, a uczestnik, który zda go pozytywnie, otrzyma certyfikat, który potwierdzi jego umiejętności.

Szkolenia

Krakowska Grupa Ratownicza zajmuje się także szkoleniem z pierwszej pomocy. Każdy powinien wiedzieć, jakie czynności wykonać, w przypadku nagłej choroby bądź urazu innego człowieka. Umiejętność udzielenia pierwszej pomocy może przydać się w najmniej spodziewanym momencie. Warto być świadomym i nabyć tę umiejętność, która w przyszłości może komuś uratować życie.

Wizyty lekarskie

W ramach usług realizowane są także wizyty lekarskie, na których można wykonać EKG, stężenie glukozy we krwi, badanie ciśnienia, czy częściowe badanie neurologiczne.

Taka wizyta obejmuje przyjazd lekarza z ratownikiem, komplet badań wykonanych na miejscu, konsultację lekarską, a także, w razie konieczności transport karetką do szpitala.

Skorzystaj z usług doświadczonych ratowników i lekarzy. Grupa Ratowników Medycznych zapewnia profesjonalny zespół, dostępność 24/7, a także sprzęt niezbędny do transportów chory oraz zabezpieczeń medycznych. Wszystko dla Twojego zdrowia i bezpieczeństwa.