TENA MEN – idealne produkty dla mężczyzn zmagających się z nietrzymaniem moczu

podpaska dla mezczyznNietrzymanie moczu dotyka również mężczyzn.

Panowie mają inną budowę niż panie, dlatego jeśli zmagają się z nietrzymaniem moczu, potrzebują zupełnie innych produktów, które pozwolą zachować im suchość i komfort psychiczny. Specjalnie z myślą o nich powstała seria TENA MEN.

Nietrzymanie moczu u mężczyzn

Szacuje się, że co czwarty mężczyzna po 40. roku życia może mieć problemy z nietrzymaniem moczu. Podejrzewa się jednak, że jest ich więcej, bowiem dolegliwość ta jest na tyle wstydliwa, że wielu z nich nie chce powiedzieć o niej nie tylko swoim bliskim, ale i lekarzowi. A im szybciej podjęte leczenie, tym większa szansa na wrócenie do pełni zdrowia. A dzięki takim produktom jak TENA MEN można być spokojnym, że nie pojawią się mokre plamy na ubraniach i nieprzyjemny zapach.

Kropelkowe nietrzymanie moczu – warto sięgnąć po specjalne wkładki

Z kropelkowym nietrzymaniem moczu mamy do czynienia wówczas, gdy pęcherz mimo skorzystania z toalety nie jest w pełni opróżniony. Wówczas mocz zbiera się w cewce, która prowadzi do pęcherza. Powodem tego może być i często jest prostata lub inne choroby gruczołu krokowego. Dolegliwość ta może wystąpić także po jego usunięciu, czyli prostatektomii. Inne możliwe przyczyny to: otyłość, stan zapalny pęcherza moczowego, alkohol czy przyjmowanie niektórych leków. Wiele osób izoluje się, nie wie, co robić, gdy na bieliźnie pojawia się mocz, a wraz z nim przykry zapach. Wówczas warto skorzystać z wkładek dla mężczyzn TENA MEN. Przy kropelkowym nietrzymaniu moczu nie ma potrzeby noszenia pieluch dla dorosłych czy majtek chłonnych, które są większych rozmiarów, przez co łatwiej je zauważyć i są z pewnością nieco mnie wygodne.

Wkładki TENA MEN – dlaczego warto?

Wkładki te są bardzo dyskretne, cienkie, zaprojektowane specjalnie dla mężczyzn, przez co doskonale dopasowują się do anatomii ciała oraz bielizny. Specjalny absorbent zamyka krople oraz wilgoć wewnątrz wkładu, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że bielizna pozostanie sucha i świeża. Dzięki unikalnemu Odour Control nie ma ryzyka, że pojawi się nieprzyjemna i bardzo krępująca woń moczu. Wkładka TENA MEN ma mocny pasek klejący, dzięki temu nie przesuwa się ani nie podwija. Po produkt mogą sięgać także osoby z wrażliwą skórą, bowiem zrobiona jest ze specjalistycznego materiału, który nie wywołuje podrażnień, a do tego każda jest pojedynczo pakowana, więc zawsze można jedną mieć przy sobie.

Dość istotny jest też kolor wkładek. Te są ciemne, bowiem okazuje się, że większość panów preferuje ciemną bieliznę. Biała byłaby więc bardziej widoczna, co mogłoby być krępujące np. podczas przebierania się na siłowni czy w innym miejscu.

Darmowa próbka wkładki TENA MEN

Osoby, które mają wątpliwości, czy wkładki TENA MEN przypadną im go gustu, mogą na stronie internetowej firmy zamówić darmową próbkę. Dzięki temu przed podjęciem decyzji o zakupie mają możliwość ich przetestowania i upewnienia się, czy to produkt dla nich i czy skutecznie pochłania ilość wyciekającego moczu.

 

Artykuł zewnętrzny