Targi dla seniorów Viva Seniorzy z Ewą Bem, Teresą Lipowską

Targi Senioralne Viva Seniorzy Poznań

Największe targi dla seniorów w Polsce już w połowie maja w Poznaniu! Bogaty program wydarzeń, ekspozycja wystawców i niecodzienne aktywności – to wszystko będzie czekało na zwiedzających w dniach 12-13 maja na Targach Poznańskich. Patronem medialnym jest portal dla seniorów Słowo Seniora.

Warsztaty ze zdobienia paznokci w wykonaniu Instruktorki Akademii Semilac Magdaleny Tym, nauka zakładania konta na Facebooku oraz stosowania tej aplikacji w celu poznania znajomych, z którymi niedługo spotkamy się na żywo podczas zaplanowanych wakacji oraz spotkania z gwiazdami i możliwość zdobycia autografów – to tylko niektóre propozycje dla seniorów, którzy zdecydują się wybrać na Targi VIVA SENIORZY!

 

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby zwiedzających ekspozycja wydarzenia składa się z takich segmentów jak: zdrowie, sport, turystyka, praca i edukacja, uroda i styl, nowe technologie i media, pasje, prawo i finanse. Targom towarzyszy bogaty program prelekcji i wykładów poświęconych profilaktyce zdrowotnej, warsztatów edukacyjno-rozwojowych i artystycznych oraz zajęcia terapii ruchowej.

Ewa Bem i Teresa Lipowska razem na Viva Seniorzy

Nieodłącznym elementem wydarzenia są występy artystów polskiej estrady. Gwiazdą tej edycji będzie Ewa Bem! Ponadto zobaczyć będzie można także fragmenty musicalu „Zakonnica w przebraniu” Teatru Muzycznego w Poznaniu oraz spektakl muzyczny „BODO…tanga”. Organizatorzy zapraszają również na spotkanie z Teresą Lipowską – aktorką serialu „M jak Miłość”, która czytać będzie wiersze Jeremiego Przybory.

Data: 12-13.05.2017

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie – Pawilon nr 15.

Ceny biletów: jednodniowy: 10 zł, dwudniowy 14 zł

Bilety:www.ticketpro.pl i www.tixer.pl

sklepy Media Markt, Empik i Saturn oraz kioski Ruchu

Szczegółowe informacje oraz program: vivaseniorzy.pl

Słuchmed badanie słuchu za darmo