Tabletki na potencję – Jak działają i które są najskuteczniejsze?

tabletki na erekcje wzwodTabletki na potencję nie są już luksusem.
Tabletki na potencję mogą być dostępne na receptę, lub sprzedawane bez recepty. Wszystko zależy od tego czy w składzie zawarta jest substancja czynna. Do najskuteczniejszych tabletek możemy zaliczyć te sprzedawane na receptę. W tym artykule o tabletkach na erekcję dowiesz się: – Jak działają – Jak stosować – Które wybrać – Czy są bezpieczne.

W jaki sposób stosować tabletki i jak działają?

Praktycznie w każdym wieku mężczyzna może stosować taki sposób „wspomagania”. Tylko trzeba zwrócić uwagę na to, że nie każdemu mogą pomóc. Ponieważ czasami problem zaburzeń leży w psychice, w czynnikach środowiskowych, albo jest wywołany chorobami układu krążenia.

W przypadku starszych mężczyzn problemy z erekcją (lub jej braku), mogą się wiązać z chorobą wieńcową, nadciśnieniem tętniczym, lub przerostem prostaty.

Jeśli natomiast chodzi o młodych mężczyzn, to problemy mogą się wiązać ze stosowaniem sterydów (które były przyjmowane w celach zwiększenia masy mięśniowej), lub zarażeniem się bakterią. Jeśli chodzi o mężczyzn przed 40 rokiem życia, prawdopodobnie u nich problemy wiążą się ze złą dietą, brakiem ruchu, a co za tym idzie problemami z układem krążenia i spadkiem testosteronu. Warto wspomnieć też że około 40 procent osób z takimi problemami to palacze.

W takich przypadkach zaburzeń, tabletki z dużym prawdopodobieństwem mogą pomóc. Dlatego, bo właśnie oddziałują na układ krążenia, poprawiając drożność naczyń (co pozwala na napływanie krwi do penisa wskutek podniecenia).

Warto wspomnieć, że leki stosowane przy tym typie zaburzeń erekcji, nie zwiększają ochoty na seks. Polepszyć libido można za pomocą ziół i afrodyzjaków i czasami suplementów.

Jeśli mężczyzna ma depresję, lub jest zbyt długo poddawany stresowi , to zwiększa się u niego poziom kortyzolu we krwi. Jeśli impotencja jest wywołana przez te czynniki to same afrodyzjaki mogą okazać się nie skuteczne. Warto w tym momencie zadbać o zmniejszenie kortyzolu, wyregulowanie snu, zmianę diety.

Jakie tabletki na potencję wybrać?

Obecnie na rynku można kupić tabletki dostępne na receptę i bez. Te dostępne na receptę należy kupować w aptekach, nigdy na bazarach, czy allegro. Aby kupić taką tabletkę, musisz udać się do lekarza (urologa lub seksuologa), który przepisze Ci receptę. Środków dostępnych bez recepty na rynku istnieje bardzo duża ilość. Zazwyczaj są to suplementy, które są w niższych cenach niż leki. Jeśli chcesz sprawdzić jakie są najlepsze z nich, to na stronie erektoportal.pl powstał ranking tabletek dostępnych bez recepty.

Podsumowując, jeśli chcesz poprawić swoje zdolności w łóżku, to masz dwa wyjścia:
1. możesz się udać do lekarza, który przepisze Ci receptę, lub
2. zaopatrzyć się w tabletki dobrej jakości dostępne bez recepty.

Czy stosowanie tabletek na potencję jest bezpieczne?

Warto na wstępie napisać, że zaburzenia potencji są następstwem zaburzeń w układzie krwionośnym, który nie działa właściwie. Na początek może tutaj pomóc zmiana diety. Na tego typu zaburzenia, właśnie leki i suplementy pomagają zwiększyć przepływ krwi przez naczynia i pomagają je regenerować.

Jak należy używać tabletek na erekcję?

Zazwyczaj tabletki, które są dostępne bez recepty mają w składzie wyciągi z roślin. Ich stosowanie to jedna lub dwie tabletki dziennie, zażywane przez dziesięć tygodni. Przez ten okres środki oddziałują na organizm poprawiając potencję. Czasami można przedłużyć kurację.

W przypadku tabletek na receptę, zażywa się je tuż przed stosunkiem, ponieważ mają doraźne działanie. W obu przypadkach tabletek, cierpliwość ma kluczowe znaczenie, ponieważ zaburzenia należy traktować tak samo jak inne choroby np. nadciśnienie. Czyli błędne jest oczekiwanie, że po jednym zażyciu nastąpi poprawa.

W niektórych przypadkach ten rodzaj terapii nie przynosi efektów, w takim razie stosuje się innego rodzaju leczenie. Oczywiście tutaj już decyduje lekarz co należy zrobić dalej.

W przypadku nawet gdy preparaty zaczynają działać, błędne jest oczekiwanie sprawności i libido, które miało się w młodzieńczym wieku. Ponieważ preparaty poprawiają jakość erekcji, ale w granicach zdolności fizycznych ciała jak i anatomicznych, stosownych do wieku. Przyczyniają się na pewno do odczuwania satysfakcji ze stosunków.

Czy można umrzeć podczas stosunku?

Czasami zdarzają się przypadki gdzie mężczyzna, który wspomagał się preparatami na erekcję umiera. Nie należy tego wiązać bezpośrednio z lekami i suplementami. Przy dużych dolegliwościach schorzeń naczyń wieńcowych, gdy zaniedbanie leczenia (albo jego brak) połączone jest z dużym wysiłkiem fizycznym, silnym stresem (wywołanym kontaktem z bardzo atrakcyjną młodszą partnerką) może nastąpić zawał.

Trzeba też zaznaczyć że dla wielu kobiet udany seks nie jest uzależniony od erekcji mężczyzny, ponieważ ważniejsza dla nich jest gra wstępna niż penetracja.

Czy leki na potencje uzależniają?

Jeśli przyjmuje się często leki tego typu, istnieje szansa na uzależnienie, ale raczej te psychiczne. Lęk spowodowany utratą twarzy przed kobietą, może uzależniać. Oddziaływanie leków tego typu jest inne niż np. alkoholu czy narkotyków, które działają na centralny układ nerwowy. Jak wiadomo we wszystkim trzeba mieć umiar, tak jak w sięganiu po tego typu preparaty.

Słuchmed badanie słuchu za darmo