StormCum Opinie, Cena, Dawkowanie, Skład

tabletki na libidoLibido ma wpływ na to czy seks będzie udany czy nie będzie go w ogóle.

Stres, nawał pracy, papierosy, alkohol, choroby, to tylko niektóre czynniki, które mogą negatywnie wpływać na jakość życia seksualnego. Mogą objawiać się u mężczyzn na wiele sposobów, jednak częste jest pojawianie się kilku problemów na raz. Panowie często tracą z czasem libido, nie mają ochoty na seks tak jak wcześniej, uciekają w świat pracy i nie poświęcają energii na zajmowanie się partnerką.

Kolejnym etapem będzie pojawienie się kłopotów z erekcją czy to uzyskaniem jej, czy to jej twardością i czasem w jakim możemy ją utrzymać. Problemy hormonalne i krwionośne wpływają też na produkcję nasienia – wytryski nie są tak obfite i przyjemne, a żywotność plemników drastycznie spada. Na pomoc przychodzą suplementy takie jak Storm Cum!

StormCum skład

Tribulus – Wyciąg z niego zawiera saponiny steroidowe, które z kolei posiadają właściwości podobne do sterydów. Tribulus wykorzystuje się w medycynie chińskiej oraz indyjskiej. Przyczynia się do wzrostu mięśni, a także spalania tkanki tłuszczowej, podwyższa poziom testosteronu i jest uważany za afrodyzjak  – podnosi sprawność seksualną i męską potencję. Buzdyganek pobudza spermatogenezę, czyli proces powstawania i dojrzewania plemników.

L-arginina – aminokwasy są konieczne do produkcji nasienia oraz komórek jajowych; l-arginina jest najczęściej przepisywana w celu poprawienia płodności, a także podnosi stężenie tlenku azotu (w efekcie czego następuje swobodny dopływ krwi do narządów płciowych). Może to przyczynić się do zwiększenia erekcji. Składnik ten stosowany jest we wszelkich środkach na potencję, ale również dla sportowców.

Ginsen panax – wyciąg z Żeń-Szenia właściwego, zawiera ponad 200 składników czynnych, uzupełniających organizm o niezbędne substancje. Stosowany był od tysiącleci, dzisiejsi badacze potwierdzają, że jest to środek na potencję, pamięć i mocne serce. Wpływa również znacząco na jakość męskiego nasienia. Podczas badania, w którym przez 12 tygodni 40 niepłodnych mężczyzn przyjmowało żeń-szeń odnotowano poprawę koncentracji plemników i większą ruchliwość plemników.

StormCum cena

Środek ten można kupić na stronie producenta za 160zł/opakowanie – https://www.stormcum.pl/ Przy tego typu środkach jest to cena zbliżona do konkurencji.

StormCum dawkowanie

Sugerowane jest zażywanie dwóch tabletek dziennie rano i wieczorem. Tabletki najlepiej przyjmować po posiłkach.

StormCum efekty

Producent twierdzi, że StormCum reguluje gospodarkę hormonalną oraz układ krwionośny, dostarcza niezbędnych substancji i działa jako silny afrodyzjak. Wszystkie te efekty mają przełożyć się na poprawę potencji, twarde erekcje na zawołanie, zwiększenie produkcji nasienia jak i polepszenie odczuwania bodźców podczas stosunku.

StormCum opinie forum

Opinie o środku StormCum możemy znaleźć na zagranicznych forach, czy to niemieckich czy angielskich, są one w dużej mierze pozytywne. Na polskich forach odnaleźliśmy kilka:

Adam01:

Staraliśmy się z żoną o dziecko od ponad dwóch lat. Różne suplementy stosowaliśmy, ale dopiero na storm cum udało się zajść. Jesteśmy już w 7 miesiącu!

 

Kamyk:

Problem z potencja pojawiły się po drugim porodzie żony, chociaż jeszcze młodzi byliśmy. Po 3 miesiącach na storm cum znowu bawimy się jak kiedyś

 

Michał:

Sceptycznie podchodziłem do tego środka, jak wszystkiego z internetu, ale warto było. Wzwód jak na zawołanie, leki z apteki nie pomagały wcześniej…

 

Podsumowanie

Dzisiejsza medycyna jest w stanie osiągnąć wiele, również jeżeli chodzi  o sprawy łóżkowe. Udane pożycie seksualne jest często kluczem do szczęśliwego związku, nie spychajmy tego tematu na dalszy plan. Zadbajmy o te sprawy, nawet jeżeli wymagać to będzie trochę systematyczności i wydatku pieniężnego. Naszym zdaniem Storm Cum może pomóc parom, których dotknęły problemy z libido. Kompleksowy skład niemalże gwarantuje efekty o których mówi producent.