Sprawdzamy mało znane marki oczyszczaczy powietrza

jaki oczyszczasz niemarkowyOczyszczacz powietrza nie musi kosztować majątek.
Oczyszczacze powietrza to dziś sprzęt, który zalicza dynamiczny rozwój, a wszystkie wskaźniki jego sprzedaży dosłownie rosną w oczach. Nic dziwnego – ludzie już zweryfikowali przydatność oczyszczaczy i mają świadomość tego, jak ważną rolę te rozwiązanie pełni. Równocześnie jednak pojawia się na rynku pewnego rodzaju polaryzacja.

Oczyszczacze powietrza – jaki wybrać?

Po jednej stronie mamy oczyszczacze powietrza, które jawią się w naszym przekonaniu jako najlepsze na rynku, za które jesteśmy gotowi zapłacić każdą kwotę. Po drugiej zaś stoją rozwiązania, które mają swoich zagorzałych fanów, ale wynika to bardziej z przekonania do marki lub pojedynczych osób, które sprawdziły dany oczyszczacz i wiedzą, że jest dobry.
Postanowiliśmy zatem zaprezentować szerszemu gronu ciekawy sprzęt, który nie należy do grona topowych modeli, a prezentuje sobą bardzo przyzwoity poziom i pominięcie go byłoby po prostu błędem. Często jest to sprzęt, który jest tańszy i ma lepsze wskazania od sprzętu, uważanego za lidera na rynku. Zapraszamy więc do stosownego przeglądu.

Nasza pierwsza propozycja –  oczyszczacz powietrza Blueair Blue 411

naszapierwszapropozycja-oczyszczaczpowietrzablueairblue411

Nasza pierwsza propozycja –  oczyszczacz powietrza Blueair Blue 411

Oczyszczacz powietrza blueair blue 411 to rozwiązanie, które spisze się bardzo dobrze w konkretnych przypadkach. Na początku może pojawić się pewnego rodzaju wątpliwość – sprzęt ten ma wydajność do 15 metrów kwadratowych oczyszczanej powierzchni. Czy zatem jest w ogóle warty uwagi i można zainwestować w te rozwiązanie?

Odpowiedź brzmi – jak najbardziej! Jest to bowiem oczyszczacz, który ma konkretne zastosowanie. Często można zamiast oszukiwać się skutecznością pracy oczyszczacza o wydajności do 45 metrów kwadratowych, umieszczonego w jednym pokoju mieszkania, kupić trzy omawiane sprzęty i mieć pewność, że w każdym pomieszczeniu mamy odpowiednie rozwiązanie. I często będzie to bardziej wydajne, a nawet tańsze.

Jeśli chodzi o filtry, to blueair blue 411 ma tutaj standardowe rozwiązanie. Stosuje się trzystopniową filtrację o skuteczności sięgającej 99 %. Ważna jest jednak specjalna innowacja. Otóż w standardowym oczyszczaczu, filtr wstępny ma formę odpowiedniej kratki, która ma przepuszczać tylko drobniejsze zabrudzenia. W tym rozwiązaniu wykorzystuje się specjalny filtr z tkaniny, co przekłada się na lepszą filtrację wstępną w stosunku do innych rozwiązań.

Na co zwracają uwagę opinie o blueair blue 411? Na wiele udogodnień. Mamy więc wskaźnik wymiany filtra, zaś produkt obsługuje się z wykorzystaniem zaledwie jednego przycisku. Ponadto mamy do czynienia z oczyszczaczem bardzo wydajnym, ponieważ ma on korzystny stosunek wielkości filtra do wielkości urządzenia. W ten sposób można się spodziewać sporej skuteczności.

Ponadto sam oczyszczacz po prostu jest nieduży. W zestawieniu ze skutecznością okazuje się, że to jego główna zaleta, ponieważ można go umieścić w dowolnym miejscu i zainstalować w prosty sposób, a już odnotujesz poprawę jakości powietrza.

Więcej na temat samego oczyszczacza, możesz również przeczytać w jego pełnej recenzji, którą znajdziesz pod adresem https://topowe-agd.pl/oczyszczacze-powietrza/blueair-blue-411/. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią, ponieważ można znaleźć w niej wiele ciekawych, dodatkowych informacji.

Pozycja druga – oczyszczacz powietrza Warmtec ap200w

pozycjadruga-oczyszczaczpowietrzawarmtecap200w

Oczyszczacz powietrza Warmtec ap200w
Pozycja druga – Oczyszczacz powietrza Warmtec ap200w .jpg

Jeśli chodzi o oczyszczacz warmtec ap 200w, to można stwierdzić, iż dziwi nas fakt jego mniejszej popularności w stosunku do konkurencji w postaci propozycji wielkich koncernów elektronicznych. W swojej kategorii, jest to bowiem sprzęt naprawdę wysokiej jakości.

W pierwszej kolejności trzeba zwrócić uwagę na powierzchnię oczyszczanej przestrzeni w zestawieniu z wydajnością pracy. Ta sięga aż 60 metrów kwadratowych, co oznacza, że mamy do czynienia z jedną z największych wartości na rynku. To jednak nie wszystkie zalety tego sprzętu. Oczyszczacz przeprowadza bowiem proces oczyszczania w oparciu o 7 etapów, co przekłada się na naprawdę wydatną poprawę jakości powietrza. Usunięte zostają nie tylko drobiny kurzu czy cząsteczki smogu, ale również pyłki, alergeny, drobnoustroje, grzyby, bakterie, wirusy, a nawet wiele szkodliwych związków chemicznych. Nic dziwnego zatem, że oczyszczacz zdobył atest higieniczny PZH.

Poza tym opinie o warmtec ap 200w wskazują, że jest to bardzo intuicyjny sprzęt w obsłudze. Wentylator pracuje w 4, różnych stopniach ustawień, a wskaźnik jakości i zanieczyszczania powietrza wykorzystuje specjalną, 3 stopniową skalę. Te dane są prezentowane w przystępny sposób, więc łatwo można się do nich odnieść i odpowiednio zareagować.

Warto zwrócić uwagę, że same parametry techniczne klasyfikują ten sprzęt do klasy najlepszych rozwiązań na rynku, czyniąc z tego oczyszczacza rozwiązanie, które może śmiało konkurować z topowymi propozycjami wielkich marek. I z wielu takich zmagań oczyszczacz ten wyszedłby obronną ręką.

Pozostaje więc pytanie – jaka jest cena warmtec ap 200w? Wbrew pozorom – dość atrakcyjna, choć oczywiście wszystko zależy od sklepu, w którym zdecydujesz się na zakup produktu. Najlepsze opcje, gdzie tego dokonać, są opisane na stronie https://topowe-agd.pl/oczyszczacze-powietrza/warmtec-ap200w/, gdzie poznasz również bliżej ten sprzęt i jego możliwości.

Ostatni na liście – oczyszczacz powietrza HB AP 1080DW

ostatninaliscie-oczyszczaczpowietrzahbap1080dw

Ostatni na liście – oczyszczacz powietrza HB AP 1080DW

Ostatnim oczyszczaczem, któremu chcielibyśmy dziś poświęcić trochę uwagi, jest model hb ap1080dw. Jest to rozwiązanie, które dla wielu może być trudne do określenia. Głównie dlatego, że widać pewne błędy marketingowe producenta.

Oczyszczacz bowiem ma sporo do zaoferowania, a jest dość mało znanym rozwiązaniem. Przede wszystkim jest to po prostu sprzęt solidny. Oczyszcza wydajnie pomieszczenia do 37,5 metra kwadratowego powierzchni co jest niezłym wskazaniem i całkiem dobrą wydajnością. Czyni to w oparciu o standardową, trzystopniową filtrację – wstępną, węglową oraz z wykorzystaniem filtra HEPA. W efekcie, otrzymujemy w nim to, czego możemy się spodziewać po dobrym sprzęcie.

Test hb ap 1080dw wykazał dodatkowo wiele niuansów i smaczków technicznych, które nie zawsze są widoczne na pierwszy rzut oka. Napewno trzeba oddać honor temu modelowi w kontekście komunikacji z użytkownikiem – sprzętem sterujesz za pomocą specjalnego pilota, a sam oczyszczacz posiada specjalny panel, na którym pojawiają się nie tylko informacje o jakości powietrza i wiele innych kwestii, ale również umożliwia on ustawianie parametrów czyszczenia czy uruchamianie funkcji timera lub oczyszczania w cichym trybie nocnym.

Co zaś mówią opinie na temat hb ap 1080dw? Przede wszystkim konsumenci zwracają uwagę na fakt, iż mamy do czynienia z rozwiązaniem po prostu solidnym. Choć wygląd nie wyróżnia się specjalnie na tle innych produktów, to jednak jest on schludny i estetyczny. Nie psuje to ogólnego wyglądu pomieszczenia.

Równocześnie jednak jest to sprzęt dość wydajny nie tylko jakościowo, jeśli chodzi o pracę, ale również cenowo – można go zakupić naprawdę tanio i cieszyć się jego całkiem rozsądnymi efektami działania.

Więcej o samym oczyszczaczu przeczytasz na stronie https://topowe-agd.pl/oczyszczacze-powietrza/hb-ap1080dw/.

Wierzymy, że ten krótki przegląd przybliżył nieco ciekawe, choć mało znane oczyszczacze. Zachęcamy jednak do ich głębszego poznania we skazanych miejscach.