Seniorze! Zostań wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

WOŚP zagra dla seniorów

WOŚP zagra dla seniorów! Jak będą wyglądali wolontariusze 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, których spotkacie 15 stycznia 2017 roku na ulicach w Polsce i na świecie? Zobaczcie i zostańcie wolontariuszami WOŚP!

Każdy z nich będzie miał ze sobą kolorową tekturową puszkę i identyfikator, na którym znajdują się: imię, nazwisko, zdjęcie, numer zbiórki, hologram (potwierdzający oryginalność identyfikatora), pieczątka naszej Fundacji oraz kod QR. Te dwie rzeczy będą jego znakiem rozpoznawczym! Dodatkowo każdy wolontariusz będzie miał ze sobą dla Was samoprzylepne czerwone serduszka, które dobrze znacie. 🙂

Zwykle wolontariuszy spotkacie poruszających się w grupkach, dla bezpieczeństwa nie będą chodzić pojedynczo. Niektórzy będą ubrani bardziej kolorowo, inni mniej jedni będą chodzić ze swoimi czworonogami, inni zabiorą ze sobą całe rodziny. Ale wszyscy będą w uśmiechem od rana do wieczora kwestować razem z nami i grać dla dzieci i seniorów!

Jak zostać wolontariuszem WOŚP?

Film o tym, jak powstają identyfikatory 25. Finału WOŚP, których wyprodukujemy aż 120 000, możecie obejrzeć w najnowszym vlogu Jurka Owsiaka.

Jeśli chcielibyście zostać wolontariuszami 25. Finału WOŚP i nie wiecie, jak się do tego zabrać – tutaj znajdziecie informacje, jak to zrobić. Zapraszamy!

Słuchmed badanie słuchu za darmo