SATISFAXIN Opinie, Cena, Dawkowanie, Skład

SATISFAXIN super seksNa amory trzeba mieć ochotę.
Kobiece libido zależy od wielu czynników – naszego stanu zdrowia, genów, fazy cyklu menstruacyjnego, kondycji psychofizycznej oraz wieku. Jeśli chodzi o ten ostatni przykład, to pokutuje przekonanie, że im kobieta starsza, tym ma mniejszą ochotę na seks. Tyle że badania dowodzą czemuś odwrotnemu. Nasza ochota na seks faktycznie zmienia się wraz z wiekiem, ale w dość niespodziewany sposób. Okazuje się jednak, że współczesna medycyna może wspomóc kobiece libido w każdym wieku. Dziś przeanalizujemy środek Satisfaxin.

SATISFAXIN skład

Muira Puama – przyjmowanie preparatów z tą rośliną podnosi poziom libido i poprawia reakcję na stres, pobudza odczuwanie bodźców seksualnych. Kora muira puamy również jest używana jako tonizująca działanie systemu nerwowego i wykazuje korzystny wpływ w leczeniu zaburzeń depresyjnych i stresu.

L-Arginina – zwiększa produkcję tlenku azotu w organizmie przez co poprawia ukrwienie narządów płciowych. Dzięki temu zwiększa się ich nawilżenie oraz reakcja na bodźce, co sprzyja podnieceniu i podnosi satysfakcję ze współżycia.

Damiana Herb – Badania naukowe potwierdziły, że włączenie do codziennej diety Damiana podnosi libido i stabilizuje poziom hormonów u kobiet. Wspomaga również leczenie bezpłodności. Do zalet należą również działanie uspokajające, odprężające, relaksujące i rozluźniające. Będzie dobrym wyborem dla kobiet, które zmagają się z bolesnymi miesiączkami.

Artichoke Leaf – znany od dawna jako silny afrodyzjak. Stosowany w medycynie naturalnej na zaburzenia potencji zarówno męskiej jak i żeńskiej.

Cynk – wpływa na produkcję hormonów płciowych, zaś niedobór tego minerału może przyczynić się nawet do impotencji i osłabienia popędu seksualnego u kobiet. Grozić może także impotencją i zaburzeniami płodności.

Tribulus – Buzdyganek pobudza owogenezę czyli proces tworzenia komórek jajowych oraz reguluje cykl miesiączkowy. Zdrowy układ rozrodczy wpływa na organizm potęgując pożądanie i ochotę na seks.

Ginger root – Ma działanie rozgrzewające, przez co pobudza krążenie krwi i skłania do miłosnych uniesień. Pobudza ukrwienie narządów płciowych, wzmacnia doznania seksualne.

Syberyjski, amerykański i koreański żeń-szeń – źródło ponad 200 substancji, z których nasz organizm czerpie korzyści. Od tysiącleci żeń-szeń wykorzystywany był jako medykament zarówno na libido jak i całą gamę innych chorób i zaburzeń. Wykazuje on działanie podobne do kobiecego hormonu estrogenu i leczy spadek libido spowodowany zbyt wysokim poziomem testosteronu.

Niacin – Jest substancją rozszerzającą naczynia, dzięki czemu pomaga poprawić przepływ krwi. Co więcej, jej niedobory są główną przyczyną depresji i obniżonego nastroju, które są 3 wiodącą przyczyną nie satysfakcjonującego życia seksualnego i braku popędu.

 

SATISFAXIN cena 

Zalecamy ewentualny zakup bezpośrednio na stronie producenta, unikniemy tym samym podróbek – Satisfaxin Redakcja trafiła na promocję do 160 zł za opakowanie, przy czym większe pakiety są jeszcze bardziej ekonomiczne.

 

SATISFAXIN dawkowanie

Zaleca się stosowanie dwóch tabletek dziennie – jednej rano i kolejnej na 90 min przed stosunkiem, bądź wieczorem.

 

SATISFAXIN efekty 

Producent Satisfaxin gwarantuje wzrost libido już po kilku dniach stosowania. Dodatkowo efekty mają utrzymywać się przez wiele miesięcy po zakończeniu kuracji. Składniki dość kompleksowo wpływają na organizm kobiety, regulując jej cykl miesiączkowy, układ krwionośny i gospodarkę hormonalną. Wszystko to ma sprawić, że panie będą bardziej skore do igraszek jak i ich doznania podczas zbliżeń się zwiększą.

 

SATISFAXIN opinie forum 

Satisfaxin znalazł szerokie grono zwolenników w Australli i Nowej Zelandii skąd pochodzi jego skład. W internecie można znaleźć wiele pochlebnych opinii na jego temat na tamtejszych forach. W polsce prawdopodobnie z racji krótkiego stażu na naszym rynku mało jest jeszcze komentarzy.

Rafał:

Mojej  dziewczynie zawsze brakowało namiętności, była oziębła. Zabijało mnie to, bo ja zawsze lubiłem poszaleć w łóżku. Namówiłem ją w końcu, żeby zaczęła brać satsfaxin i jest nie do poznania. Bierze od miesiąca, a już sama proponuje szybkie numerki z rana.

 

Michalina:

Stosowałam przez trzy miesiące. Pierwszy miesiąc absolutnie nic, miałam przerwać, ale już postanowiłam skończyć opakowania. Rzeczywiście w drugim miesiącu zaczęłam odczuwać więcej podczas seksu, dużo łatwiej było mi dojść.

 

Podsumowanie

Na temat środków na libido kobiet ciągle mało się mówi. Suplementy typu Viagra dla panów są nawet reklamowane w telewizji, dla kobiet cisza. A szkoda, bo okazuje się, że istnieją już działające suplementy dla kobiet, które mogą rozwiązać wiele problemów w związkach. Jednym z nich na pewno będzie Satisfaxin. Pozytywne opinie na forach mogą to potwierdzić. Również cena jest adekwatna do zastosowanego złożonego składu o dużych dawkach.