Sanatorium w zasięgu ręki – Zobacz jak szybko wyjechać!

Sanatoria na Litwie w BirsztanachSanatorium na Litwie oferuje wysoki zakres usług w niskich cenach z refundacją NFZ.

Nie trzeba długo  czekać na pobyt w sanatorium. Znacznie szybsze możliwości kuracji są za granicą i to z refundacją NFZ. Osoby, które  mają potwierdzenie z NFZ mogą skorzystać z możliwości leczenia za granicą z rehabilitacji oraz leczenia sanatoryjnego dzięki MEDASCO S.A.

Czy wiesz jak wyjechać na leczenie sanatoryjne za granicą?

Wystarczy mieć listowne potwierdzenie z indywidualnym numerem z NFZ, wybrać dogodny termin i miejsce i skontaktować się z doradcą klienta Medasco. Firma organizuje leczenie sanatoryjne w najlepszych prywatnych sanatoriach na Litwie w cenionych przez kuracjuszy Druskiennikach, uroczych i malowniczych Birsztanach oraz nadmorskim kurorcie Palanga.

Niedocenione Birsztany

Birsztany to perła w meandrach Niemna. Uzdrowisko Birsztany od dawna przyciąga malowniczym krajobrazem, naturalnymi i unikalnymi źródłami borowin leczniczych i wody mineralnej, wydobywanej z głębi ziemi. Sanatorium Tulpes, które proponuje swoim kuracjuszom firma MEDASCO S.A, jako pierwsze rozpoczęło działalność leczniczą w Birsztanach. Sanatorium chlubi się świetnymi wynikami, które osiągnęło łącząc tradycyjne metody lecznicze z nowoczesnymi rozwiązaniami SPA dostosowanymi do różnorodnych potrzeb kuracjuszy, pokoje oraz lecznica sanatorium ulokowane są w centrum przepięknego i kojącego parku uzdrowiska obok malowniczego zakola Niemna.

Birsztany: Czysta woda sił Ci doda

W tym niepowtarzalnym pod względem swej urody, spokoju, powolnego biegu czasu, zakątku przyrody czeka na Ciebie specjalistyczne uzdrowisko, które świadczy usługi rehabilitacji, rehabilitacji paliatywnej, rehabilitacji ambulatoryjnej i leczenia sanatoryjnego. Stosowane są tutaj najnowsze technologie, nowoczesny sprzęt medyczny, doskonałe sale gimnastyczne, basen z woda mineralną, kompleks łaźni, wykonywane są zabiegi z użyciem naturalnych borowin, haloterapię w pokoju solnym, masaże lecznicze, masaże podwodne, kinezyterapia, terapia światłem i słońcem, masaże limfodrenżowe, ćwiczenia w wozie na rowerze.

Leczone dolegliwości w sanatorium Tulpes

Ze względu na wykorzystywane w sanatorium zasobów naturalnych, w Tulpes odbywać kuracje mogą osoby borykające się ze  schorzeniami: aparatu oporowo-ruchowego, choroby układu oddechowego, krążenia, choroby ginekologiczne, choroby układu trawienia, choroby układu nerwowego oraz choroby skórne.

Litewskie sanatoria to idealny zakątek dla osób, które chcą poprawić kondycję i zdrowie, odzyskać siły, przywrócić urodę, czy po prostu uciec od codzienności. Nie czekaj w kolejce, skorzystaj z możliwości leczenia sanatoryjnego za granicą.