Rzucamy palenie z dnia na dzień. Nie wierzysz? Sprawdź!

allen car papierosRzucanie palenia metodą Allena Carra.
Czy tak naprawdę rzucanie palenia to proces? Czy musisz stosować te wszystkie pigułki, tabletki, plastry? Czy nie wystarczy jedna chwila i rezygnacja z tego, co nieprzyjemne? Być może niektórzy z powątpiewaniem, w duchu doświadczenia, pokiwali teraz głowami. A my przekonamy Was, że jest inaczej.

Szybko i skutecznie?

Przede wszystkim wyobraź sobie, że od tak, z dnia na dzień, rezygnujesz z palenia papierosów. Nie zastanawiaj się, czy jest to sposób realny czy nie. Po prostu o tym pomyśl. I jak? Ok, zgadzamy się, że łatwo jest pomyśleć, jednak chcąc rzucić palenie, musisz to zrobić szybko i skutecznie. Inaczej nie będzie to miało sensu. Dlatego należy poszukać takiej metody, która pozwoli nam odpowiedzieć na pytanie: jak szybko rzucić palenie?

Wszystko leży w mózgu

Istotą metody Allena Carra jest mózg. Można bowiem szukać pomocy u psychoterapeutów, żuć gumy, naklejać plastry czy łykać tabletki – tylko po co? Prawdziwe rzucenie palenia nie wymaga zamienników, gdyż odbywa się na poziomie psychicznym, nie biologicznym. Jak szybko rzucić palenie? Przede wszystkim z głową. To Ty musisz chcieć i zrobić wszystko, by tak się stało. Tylko okazuje się, że wcale nie musisz robić nie wiadomo ile…

Metoda, która zmienia

Metoda Allena Carra jest prosta i szybka. Większość osób próbuje przekonywać palących, że rzucenie palenia jest korzystne ze względu na negatywny wpływ, jaki ma na nas palenie. Tymczasem istotą rzucenia palenia nie jest przekonanie siebie, jak wiele palenie nam zabiera, ale ukazanie tego, że nic nie daje. Jest bezwartościowe i bezużyteczne. Tak naprawdę nie niesie za sobą nic. Nie musi być bowiem negatywne, niszczyć nas i źle działać na zdrowie. Tego wcale nie dostrzegamy. Ale widzimy bezsens działania po nic…

Dzięki innowacyjnemu, myślowemu podejściu do palenia, możemy z łatwością przekonać się, że palenie nie jest wcale takim problemem, a jego rzucenie to kwestia przestania wybierania tego, czego zupełnie nie lubimy.

Słuchmed badanie słuchu za darmo