Rodzinne pakiety medyczne

Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotneDodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Każdy mądry i doświadczony rodzic wie, jak ważna jest właściwa opieka zdrowotna – i mowa tu zarówno o zdrowiu rodziców, jak i dzieci, wnucząt. Nie są rzadkością sytuacje, gdy problematyczna okazuje się nawet rejestracja do lekarza – a przecież to dopiero początek.

Rodzinne pakiety medyczne skracają kolejkę do lekarza

Już same kolejki do rejestracji, w których trzeba niekiedy stać od świtu, mogą stanowić duży problem, gdy zachoruje nam małe dziecko. A potem rozczarowaniem może okazać się termin do lekarza – zwłaszcza specjalisty. Następnym krokiem do pokonania może być długi czas oczekiwania przed gabinetem – przypomnijmy, że cały czas towarzyszy Ci chore dziecko. To mało optymistyczny scenariusz, prawda? A gdyby tak móc maksymalnie uprościć i skrócić całą tą sekwencję zdarzeń? W końcu rodzice najbardziej pożądają właśnie takich rozwiązań – szybkich i praktycznych. I oto jest takie rozwiązanie – to rodzinne pakiety medyczne S7 Healthcare.

W S7 Healthcare dostępne są liczne pakiety zarówno dla pacjentów indywidualnych, jak i pakiety rodzinne. Ale to nie koniec wyboru – w każdym wariancie występują pakiety zróżnicowane pod względem dostępności świadczeń medycznych. Najprostsze pakiety gwarantują naprawdę wiele – nielimitowany dostęp do lekarza ogólnego i specjalistów oraz badań diagnostycznych. Bardziej rozbudowane pakiety medyczne wzbogacane są o inne, bardzo pożądane świadczenia medyczne, takie, jak chociażby opiekę pielęgniarską i ambulatoryjną, chirurgię jednego dnia, szczepienia ochronne czy prowadzenie ciąży. Koszt najtańszego pakietu rodzinnego to niewiele więcej niż cena jednej wizyty u specjalisty – a korzyści są nieporównywalnie większe.

Dostępność świadczeń medycznych w S7 Healthcare jest niemal natychmiastowa, a sposób realizacji opieki medycznej – godny XXI wieku. Każdy rodzic, który doświadcza choroby swojej lub swojego dziecka, doceni możliwość telefonicznej rejestracji. Możliwe jest to dzięki całodobowej infolinii. A wizyty realizować można w ponad 1000 placówek medycznych w całym kraju. Zaskakujący może okazać się także czas oczekiwania na wizytę – i to w pozytywnym znaczeniu. Na wizytę u lekarza ogólnego nie musisz czekać dłużej niż 24 godziny, a na wizytę u specjalisty – od 1 do 5 dni. Takie rozwiązania znacznie skracają czas oczekiwania na diagnozę i leczenie, co ma kluczowe znaczenie dla zachowania nienagannego zdrowia. Niestraszne będą nagłe stany gorączkowe u dziecka, konieczność skorzystania z pomocy lekarskiej w nocy, szczepienia ochronne, specjalistyczne badania. Nie będzie problematyczne ustalenie takiego terminu wizyty, który nie będzie kolidował zajęciami dziecka w szkole. Taka świadomość profesjonalnej i dostępnej w każdym momencie opieki medycznej jest bezcenna – a zapłacisz za nią naprawdę niewiele.

Słuchmed badanie słuchu za darmo