Uzdrowiska na urlop tygodniowy, gdzie jechać?

ForumKategoria: Uzdrowiska Sanatoria SPAUzdrowiska na urlop tygodniowy, gdzie jechać?
basica zapytał 3 lata temu

Dzień dobry. Mieszkam w Warszawie i chciałabym z mężem odwiedzić pobliskie uzdrowiska. Czy są jakieś godne polecenia? W telewizji pokazywali taką miejscowość co jest uzdrowiskiem a było skażone powietrze, dlatego pytam praktyków. Dziękuję 🙂

9 odpowiedzi
Mariusz odpowiedział 2 lata temu

Z Warszawy najbliżej chyba będzie do Ciechocinka i Inowrocławia. Więcej młodych seniorów znajdziesz w Inowrocławiu i jest to miasto o najczystszym powietrzu w Polsce.

Dominika odpowiedział 2 lata temu

Ja polecam Uzdrowisko Kraków Swoszowice. Super zabiegi na bazie wód siarczkowych i masaże, dzięki którym mój kręgosłup poczuł się 20 lat młodszy. A w wolnych chwilach można wypić kawę na krakowskim rynku.

pensjonista odpowiedział 1 rok temu

ja polecam uzdrowisko Polańczyk w Bieszczadach. Jest to kawałek od Warszawy, ale naprawdę warto. Mają tam naprawdę wszystko – groty solne, dancingi dla seniorów, restauracje i piękne widoki na jezioro solińskie. Ja jeżdzę co roku na co najmniej tydzień i zawsze jest to dla mnie niesamowite przeżycie. 

Hanna odpowiedział 10 miesięcy temu

Byłam w Uzdrowisku Połczyn woj. zachodniopomorskie, w Gryfie.polecam pobyt w tym małym miasteczku w otoczeniu jezior . sanatorium godne polecenia. świetne zabiegi, zwłaszcza borowinowe, 2 baseny wewnętrzny i latem zewnętrzny. i dużo dodatkowych atrakcji: wycieczki, wieczorki w kawiarence , ogniska. jest gdzie pospacerować czy jeździć na rowerze

Jozek odpowiedział 10 miesięcy temu

Polecam Duszniki i sanatorium Jan Kazimierz http://uzdrowiska-pgu.pl/uzdrowisko-duszniki Piękna okolica, można spacerować, ale tez wybrać się na wycieczkę organizowana na miejscu. Bardzo miły personel i zabiegi, które na prawdę pomagają i człowiek czuje się o 10 lat młodszy.

Maria odpowiedział 9 miesięcy temu

Sanatorium w górach. Polecam Ośrodek Magnolia i Tulipan w Ustroniu. Dobre jedzenie, fajni rehabilitanci i recepcjonistki. Są też okresowe promocje https://hotel-magnolia.pl/?page_id=75

magda odpowiedział 5 miesięcy temu

A ja polecam https://zdrojowisko.pl  tam może Pani wybrać sobie gdzie Pani chce pojechać – sa również opinie osób co już były na poszczególnych turnusach. Same Pani wybiera date i turnus.   

WTG odpowiedział 1 miesiąc temu

Polecam Pensjonat SPA i Restaurację Hawana w Brennej – fajne i tanie pakiety dla emerytów i nie tylko.

WTG odpowiedział 1 miesiąc temu
Twoja odpowiedź

8 + 4 =

Słuchmed opinia