Tanie podróżowanie

ForumKategoria: Kluby SenioraTanie podróżowanie
Oliwia zapytał 3 lata temu

Osoby, które ukończyły 55 lat będą mogły podróżować dużo taniej. Neckermann Podróże rusza z Klubem Seniora 55+ i specjalną ofertą wypoczynku na południu Europy: w Bułgarii oraz na wyspach greckich: Krecie, Rodos i Korfu. Więcej tutaj http://www.neckermann.pl/?m=info_press&layout=layout_show_text.php&art=1459

5 odpowiedzi
Kasia odpowiedział 2 lata temu

Warto także zajrzeć na: http://austria-na-narty.pl/ można znaleźć naprawdę interesujące oferty.

mądrala odpowiedział 1 rok temu

Osobiście preferuję turystykę indywidualną i sprawdzone miejsca. Od 4 lat spędzam wakacje w Czarnogórze. Jest przede wszystkim tanio, czysto i zawsze ciekawie. Czarnogóra ciągle odkrywa przede mną nowe atrakcje. W tym roku była Lusticia z wspaniałą fluorescencyjną jaskinią do której wpływają łodzie wycieczkowe. To bajka kąpać się w świecącej na niebiesko wodzie. Jedyny problem to droga. Podróż trwa blisko 24 godziny, a ostatnio problemem jest przejście graniczne między Czarnogórą, a Bośnią. 4 godziny w kolejce. No ale jest tanio. Trzy tygodniowy pobyt z własnym wyżywieniem to 3500 zł na dwie osoby. (razem z paliwem)

New Project – agencja SEO Łódź – http://www.newproject.biz.pl/realizacje/

Olka odpowiedział 1 rok temu

Dziwne, że jeszcze żadne linie lotnicze nie wprowadziły zniżek na bilety dla seniorów. Chętnie odwiedziłabym parę miejsc…

Kiszewski odpowiedział 10 miesięcy temu

Ja uwielbiam jazdę na nartach, pomimo wieku. Na stronie https://www.skifanatic.pl/ kupiłem większość sprzętu i mogę teraz cieszyć się swoim hobby.

martha75 odpowiedział 8 miesięcy temu

Wybierając się samochodem na wakacje pamiętajcie by przejrzeć i uzupełnić apteczkę samochodową. Zawsze może coś się stać i lepiej nie ryzykować. O tym co najlepiej zabrać do apteczki dowiecie się z poradnika Zachowajmy Zdrowie http://www.zachowajmyzdrowie.pl/bezpieczne-wakacje-apteczka-samochodowa/ . My zawsze mamy taką apteczkę wakacyjną pod ręką. Ale na wszelki wypadek przed wyjazdem sprawdzamy czy coś się nie przeterminowało.  

Twoja odpowiedź

5 + 6 =

Słuchmed badanie słuchu za darmo