Sanatorium- co zabrać?

ForumKategoria: Uzdrowiska Sanatoria SPASanatorium- co zabrać?
Żaneta zapytał 3 lata temu

Witam,
pierwszy raz wybieram się do sanatorium i chciałabym zapytać, co warto zabrać oprócz, oczywiście, potrzebnych dokumentów.
Mam już nowy dres do ćwiczeń, adidasy, nową piżamę zamówioną ze sklepu Rossli, szlafrok, klapki, strój na basen…. Cały czas się boję, że o czymś zapomnę i nie wezmę czegoś pod uwagę, bardzo proszę o pomoc i poradę.
Pozdrawiam
Żaneta
P.S. Sanatorium, do którego się wybieram leży w Krynicy-Zdrój

4 odpowiedzi
BarbaraB. odpowiedział 3 lata temu

Ja też tak czasem mam, że jestem przekonana, iż czegoś zapomnę wyjeżdżając do sanatorium. Pamiętaj tez o lekach (jeśli przyjmujesz). Przydadzą się też środki higieniczne, suszarka do włosów (warto zapytać wcześniej czy nie ma na wyposażeniu pokoju, bo po co dźwigać jeśli jest), ręcznik (czasem jest na wyposażeniu, ale nie zawsze, ja wolę mieć swój). Oczywiście pieniądze, informacje na temat leczenia. Ja bym od siebie jeszcze dorzuciła jakąś wygodną spódnicę typu: http://magmac.pl/26-spodnice-damskie lub sukienkę. Warto pamiętać że pobyt w sanatorium, to nie tylko zabiegi i masaże, ale tez rozrywka. Na pewno jest przewidziany jakiś wieczorek taneczny więc warto o tym pomyśleć wczęsniej. No i jakieś wygodne buty do tańczenia. Polecam zabrać takie na płaskim obcasie.

Joaska odpowiedział 8 miesięcy temu

Pełna lista potrzebnych rzeczy znajduje się tu: https://uzdrowiska-pgu.pl/co-zabrac-do-sanatorium-43/n

Antoni odpowiedział 6 miesięcy temu

Sanatorium to wyjątkowe miejsce, gdzie duże znaczenie ma odbudowanie dobrego samopoczucia. Pomóc w tym mogą z pewnością nowe znajomości i kontakty towarzyskie. Warto zatem nauczyć się nieco uwodzić. Polecam zajrzeć do artykułu na ten temat https://www.exitdoor.pl/zwiazki/uwodzenie/ Dobra zabawa to podstawa pobytu w sanatorium.

Olka odpowiedział 4 tygodnie temu

Przede wszystkim dokumentację medyczną i leki. Teraz trzeba pamiętać też o innych rzeczach niezbędnych podczas pandemii, na https://faar.pl/sanatorium-a-koronawirus-na-jakich-zasadach-mozna-pojechac-do-sanatorium-w-czasie-pandemii/ więcej o tym piszą.

Twoja odpowiedź

4 + 7 =