Prywatne domy opieki

ForumKategoria: Opieka w PolscePrywatne domy opieki
rambo Personel zapytał 2 lata temu

Nasza babcia ma zaawansowanego Alzheimera i niestety wymaga całodobowej opieki. Jaki prywatny dom opieki dla chorych na Alzheimera jest godny polecenia? Obojętnie jakie miejsce w Polsce, ważne, żeby było dobrze babci!

17 odpowiedzi
Justyna DOM odpowiedział 1 rok temu

Szukasz nowoczesnego, prywatnego domu opieki dla mamy, taty, babci, dziadka czy znajomej? Nie wiesz gdzie są wolne miejsca i czy przyjmują osoby chore na Alzheimera, Parkinsona? Nie jesteś pewien czy placówka posiada wpis do rejestru wojewody? Nie masz czasu na szukanie odpowiedniej placówki? Firma Justyna DOM ma obecnie siedem placówek partnerskich na terenie dwóch województw -Dolny Śląsk i Wielkopolska. Profil placówek : opiekuńczy, rehabilitacyjny i pielęgnacyjny Nasze Domy Opieki to nowoczesne placówki z rehabilitacją, terapią zajęciową, z możliwością samodzielnego urządzania pokoi, czy też uprawy ogródka na terenie placówki. W swojej ofercie mamy placówki nowo powstałe o bardzo wysokim standardzie, ale też takie które istnieją na rynku od blisko 10 lat. Są to placówki zajmujące się specjalistyczną opieką długoterminową, krótkoterminową oraz dzienną (dotyczy osób po przebytym leczeniu szpitalnym oraz wymagających opieki pod nieobecność rodziny). Ceny w placówkach kształtują się w granicach od 2900 do 5000 zł za miesiąc przy pobycie długoterminowym. Za usługę pośrednictwa firma nie pobiera żadnych opłat. W chwili obecnej posiadamy wolne miejsca w pięciu placówkach. Znajdziesz nas również w Klubach Seniora. Nie masz czasu na szukanie dobrego domu opieki? Zapraszamy więc do kontaktu. Tel. 693 465 703- Firma JUSTYNA DOM, e-mail: justyna.dom.opieka@gmail.com

Justyna DOM odpowiedział 1 rok temu

Witamy,
Pytacie Państwo jak wybrać dobrą placówkę, na co zwrócić uwagę. Po pierwsze należy sprawdzić czy dana placówka posiada wpis do rejestru wojewody, czy działa legalnie. Zweryfikujmy, czy w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia podopiecznego dom nie wypowie umowy albo nie zażąda dodatkowych opłat. Dowiedzmy się, ile opiekunek przypada na podopiecznego i czy mają odpowiednie kwalifikacje. Niektórzy seniorzy chcą mieć możliwość zabrania ze sobą ulubionych sprzętów lub zwierząt domowych. Sprawdzmy, czy jest taka możliwość. Sprawdzmy czy jest możliwość dostosowania posiłków do diety. Skontrolujmy, czy dany ośrodek dba o zagospodarowanie czasu wolnego oraz czy wokół placówki jest ogród lub tereny do spacerów. Ważna jest wielkość ośrodka. Zapytajmy bliską osobę, gdzie będzie się lepiej czuła, w rodzinnym domu opieki czy dużym pensjonacie. Porozmawiajmy z właścicielem placówki, dyrektorem ośrodka, rozmowa z taką osobą to odpowiedz na wiele pytań.
Pozdrawiamy
Firma
JUSTYNA DOM
 
 
 

Justyna DOM odpowiedział 1 rok temu

Firma Justyna DOM to nie tylko strona internetowa, firma Justyna DOM to ludzie, którzy pomogą wybrać odpowiednią placówkę, placówkę godną zaufania. Pomogą załatwić sprawy formalne, zorganizują bezpłatny dojazd do placówki dla osób samotnych, a w razie potrzeby zaproponują kolejne prywatne domy opieki lub domy seniora, aby wybrać ten odpowiedni, w którym człowiek czuje się komfortowo. Firma Justyna DOM utrzymuje kontakt z pensjonariuszami do końca ich dni i pomaga w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego. Nasza firma powstała w odpowiedzi na wzrost potrzeb osób starszych, samotnych, których z roku na rok przybywa i będzie przybywało. Zapraszamy serdecznie do kontaktu

Firma JUSTYNA DOM
Tel. 693465703
e-mail justyna.dom.opieka@gmail
Wrocław ul. Marca Polo 19/1

Justyna DOM odpowiedział 1 rok temu

Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową, na której uzyskają Państwo niezbędne informacje.
http://www.opieka-justynadom.pl

Opos24pl odpowiedział 1 rok temu

Serdecznie polecamy rozwiązanie systemu teleopieki, który poinformuje i zareaguje w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Więcej informacji na http://www.opos24.pl.

Twoja odpowiedź

7 + 6 =

Słuchmed opinia