Program TV Telemagazyn czy Teleman? Jaki polecacie dla seniorów?

ForumKategoria: Program TVProgram TV Telemagazyn czy Teleman? Jaki polecacie dla seniorów?
Basia 60+ zapytał 1 rok temu

Od kiedy serfuję po Internecie oprócz przeglądania portalu senioralnego zaczęłam korzystać z programu telewizyjnego Telemagazyn w wersji internetowej. Jest też Teleman. Jaki program tv jest według was bardziej przyjazny seniorom? Telemagazyn czy Teleman?

8 odpowiedzi
Aneta odpowiedział 1 rok temu

Najlepszy jest papierowy Telemagazyn!! 

Gabi odpowiedział 1 rok temu

Wolę zdecydowanie teleman, łatwy w obsłudze i czytelny, program TV taki właśnie musi być, żeby szybko znaleźć to co chce się obejrzeć.
Gabrysia

Stan Borys vel Stachu odpowiedział 1 rok temu

Jak dla mnie najlepszy program t v teleman 🙂 Ale co kto lubi. Moja żona woli program telewizyjny drukowany. Nie umie obłsugiwać smartfona a nawet pilota. Umie tylko kanały zmieniać i ściszać. Oczywiście jak są dwa piloty do dekodera i T v to biedna nie może się połapać. Taka jej uroda.
Stan Borys vel Stachu

Telewidz senior 60+ odpowiedział 10 miesięcy temu

Tylko Telemagazyn! 
Wszystkie inne programy telewizyjne wzorują się na Telemagazynie! A kto był pierwszy? Oczywiście Telemagazyn! Ewentualnie Toiowo!

Tadzinek odpowiedział 8 miesięcy temu

Telemagazyn dużo informacji o serialach, czytelny, przejrzysty, miły papier w dotyku, nie brudzi, mało pomyłek, aktualny, niedrogi, łatwo znaleźć program, który się szuka, ciekawe artykuły, hity dnia, wywiady. Wszystko w jednym miejscu. Nie trzeba kupować Życia na Gorąco, żeby być na bieżąco.

Twoja odpowiedź

20 + 8 =

Słuchmed opinia