Portale randkowe dla seniora

ForumPortale randkowe dla seniora
Dziadek Paweł zapytał 1 rok temu

Jakie portale randkowe dla seniora polecacie? Oczywiście dziękuję za rady typu, jesteś za stary, albo zarejestruj się na http://www.sympatia.pl. Proszę o konkrety. Nie chodzi mi też o seks albo biura matrymonialne. Chce zwyczajnie porozmawiać z jakaś wolną seniorką, pójść do kawiarni, na lody, do kina. Nie chodzi mi o seks seniorów i inne propozycje.
Dziadek Paweł

8 odpowiedzi
Tadeusz Dąbrowski odpowiedział 1 rok temu

wwwsympatiapl jest najlepsza, naprawdę! Nie masz co się złościć! Inne portale randkowe dla seniorów to lipa, mało użytkowniczek i są trudne w obsłudze. Na wwwsympatia pl masz więcej seniorek niż w innych razem wziętych. A że trzeba zapłacić… Takie życie, się płaci, się ma.

razem50plus.pl odpowiedział 1 rok temu

Drodzy, właśnie pojawił się nowy portal randkowy tylko dla osób po 50-tce – razem50plus.pl   W przeciwieństwie do np. Sympatii, o której piszecie, są tam tylko osoby w naszym wieku, prosta obsługa, ciekawe artykuły pisane przez ekspertów specjalnie dla nas –  dojrzałych emocjonalnie i doświadczonych osób. Ale wciąż młodych duchem!

Babcia Basia odpowiedział 11 miesięcy temu

Dzień dobry Panie Pawle, szukam dokładnie tego co Pan i muszę przyznać, że trudno jest znaleźć coś na stronach internetowych. Osobiście mam wrażenie, że na wszystkich portalach szuka się znajomości z \”wrażeniami\” Upłynęło kilka miesięcy od Pana wpisu. Może udało się Panu coś znaleźć i może Pan się podzielić?

Marta odpowiedział 10 miesięcy temu

Szkoda, że Dziadek Paweł nie odpowiedział. Może Babcia Basia jeszcze napisze? Mnie się wydaje, że wielu seniorów ma podobne potrzeby tylko nie wiadomo dlaczego w naszym społeczeństwie pokutuje przekonanie, że starszemu to już nic się nie należy oprócz trumny (hi hi, przepraszam za czarny humor). Mam 62 lata ale dla mnie żaden portal internetowy nie jest trudny w obsłudze –  to mit, że komputery i internet są tylko dla młodych. Zresztą kto jest młody? Czterdziestolatek? Przydatna informacja od Pana Tadzia, że na http://www.sympatia.pl jest dużo seniorek bo właściwie nie płeć się liczy tylko wiek. Dziadek Paweł ładnie to napisał: \\\”chcę zwyczajnie porozmawiać z jakąś wolną seniorką, pójść do kawiarni, na lody, do kina. Nie chodzi mi o seks seniorów i inne propozycje\\\”. Sprawdzę, jak jest w razem.50 plus.pl i w innych tego typu portalach. Dziadek Paweł sceptycznie odniósł się do http://www.sympatia.plus – pewnie miał powody :):):).

pensjonista odpowiedział 9 miesięcy temu

Ciekawy temat z tymi portalami randkowymi. czasem też mnie nachodzi ochota, ażeby poznać kogoś nowego, bo jednak bardzo smutno spędząc jesień życia w samotności. A czy ktoś z Was seniorów mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami na temat randek w internecie? Spotkaliście się już z kimś z cieci? Swatowa mojego bratanka owdowiała jakieś trzy lata temu i po niedługim czasie poznała jakiegoś Pana na drugim końcu Polski i… się do niego przeprowadziła. Ponoć są ze sobą bardzo szczęścliwi i żałują, że nie spotkali się wcześniej..

Majka odpowiedział 9 miesięcy temu

Ja również jestem zainteresowana podobna forma zawarcia znajomości jak p.Dziadek Pawel, mieszkam w Szczecinie, po zalogowaniu się i oplaceniu kosztów na http://www.sympatia.pl bylam rozczarowana rezultatami, nawet 30-40 latkowie proponują znajmosc! Może znajdzie się Pan z moich okolic?? Jestem 65 + niezalezna finansowo z dobrym charakterem !

hubak odpowiedział 8 miesięcy temu

Jesli komuś samotność szkodzi to każdy sposób na jego pozbycie się jest dobry nawet portale tego typu https://vivet.tv mogą być dla niektórych pomoczne. 

Jola odpowiedział 6 miesięcy temu

Witajcie. Czuję się samotna i szukam miłego Pana około sześćdziesiątki, oczywiście stanu wolnego, który lubi wędrówki, przyrodę, grzyby, taniec, podróże.  Jest kulturalny, miły i wysoki.
Mam 64 lata, niedawno owdowiałam i szukam przyjaciela na stały związek.
 

Twoja odpowiedź

6 + 0 =

Słuchmed opinia