Portale randkowe dla seniora

ForumPortale randkowe dla seniora
Dziadek Paweł zapytał 2 lata temu

Jakie portale randkowe dla seniora polecacie? Oczywiście dziękuję za rady typu, jesteś za stary, albo zarejestruj się na http://www.sympatia.pl. Proszę o konkrety. Nie chodzi mi też o seks albo biura matrymonialne. Chce zwyczajnie porozmawiać z jakaś wolną seniorką, pójść do kawiarni, na lody, do kina. Nie chodzi mi o seks seniorów i inne propozycje.
Dziadek Paweł

var __nc_widgets = __nc_widgets || [];
var __nc_j = __nc_j || null;
__nc_widgets.push([‚FCD3-916E-E5E0-525B-1evO4z’, ‚slowoseniora.pl’, ‚recommendation’, 1, 1]);
(function() {
var __nc = document.createElement(‚script’); __nc.type = ‚text/javascript’; __nc.async = true; __nc.id = ‚Nextclick_Manager’;
__nc.src = ‚//nextclick.pl/widget/widget.recommendation.1.js’;
var s = document.getElementsByTagName(‚script’)[0]; s.parentNode.insertBefore(__nc, s);
})();

10 odpowiedzi
Tadeusz Dąbrowski odpowiedział 2 lata temu

wwwsympatiapl jest najlepsza, naprawdę! Nie masz co się złościć! Inne portale randkowe dla seniorów to lipa, mało użytkowniczek i są trudne w obsłudze. Na wwwsympatia pl masz więcej seniorek niż w innych razem wziętych. A że trzeba zapłacić… Takie życie, się płaci, się ma.

razem50plus.pl odpowiedział 2 lata temu

Drodzy, właśnie pojawił się nowy portal randkowy tylko dla osób po 50-tce – razem50plus.pl   W przeciwieństwie do np. Sympatii, o której piszecie, są tam tylko osoby w naszym wieku, prosta obsługa, ciekawe artykuły pisane przez ekspertów specjalnie dla nas –  dojrzałych emocjonalnie i doświadczonych osób. Ale wciąż młodych duchem!

Babcia Basia odpowiedział 1 rok temu

Dzień dobry Panie Pawle, szukam dokładnie tego co Pan i muszę przyznać, że trudno jest znaleźć coś na stronach internetowych. Osobiście mam wrażenie, że na wszystkich portalach szuka się znajomości z \”wrażeniami\” Upłynęło kilka miesięcy od Pana wpisu. Może udało się Panu coś znaleźć i może Pan się podzielić?

Marta odpowiedział 1 rok temu

Szkoda, że Dziadek Paweł nie odpowiedział. Może Babcia Basia jeszcze napisze? Mnie się wydaje, że wielu seniorów ma podobne potrzeby tylko nie wiadomo dlaczego w naszym społeczeństwie pokutuje przekonanie, że starszemu to już nic się nie należy oprócz trumny (hi hi, przepraszam za czarny humor). Mam 62 lata ale dla mnie żaden portal internetowy nie jest trudny w obsłudze –  to mit, że komputery i internet są tylko dla młodych. Zresztą kto jest młody? Czterdziestolatek? Przydatna informacja od Pana Tadzia, że na http://www.sympatia.pl jest dużo seniorek bo właściwie nie płeć się liczy tylko wiek. Dziadek Paweł ładnie to napisał: \\\”chcę zwyczajnie porozmawiać z jakąś wolną seniorką, pójść do kawiarni, na lody, do kina. Nie chodzi mi o seks seniorów i inne propozycje\\\”. Sprawdzę, jak jest w razem.50 plus.pl i w innych tego typu portalach. Dziadek Paweł sceptycznie odniósł się do http://www.sympatia.plus – pewnie miał powody :):):).

pensjonista odpowiedział 1 rok temu

Ciekawy temat z tymi portalami randkowymi. czasem też mnie nachodzi ochota, ażeby poznać kogoś nowego, bo jednak bardzo smutno spędząc jesień życia w samotności. A czy ktoś z Was seniorów mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami na temat randek w internecie? Spotkaliście się już z kimś z cieci? Swatowa mojego bratanka owdowiała jakieś trzy lata temu i po niedługim czasie poznała jakiegoś Pana na drugim końcu Polski i… się do niego przeprowadziła. Ponoć są ze sobą bardzo szczęścliwi i żałują, że nie spotkali się wcześniej..

Majka odpowiedział 1 rok temu

Ja również jestem zainteresowana podobna forma zawarcia znajomości jak p.Dziadek Pawel, mieszkam w Szczecinie, po zalogowaniu się i oplaceniu kosztów na http://www.sympatia.pl bylam rozczarowana rezultatami, nawet 30-40 latkowie proponują znajmosc! Może znajdzie się Pan z moich okolic?? Jestem 65 + niezalezna finansowo z dobrym charakterem !

hubak odpowiedział 1 rok temu

Jesli komuś samotność szkodzi to każdy sposób na jego pozbycie się jest dobry nawet portale tego typu https://vivet.tv mogą być dla niektórych pomoczne. 

Jola odpowiedział 1 rok temu

Witajcie. Czuję się samotna i szukam miłego Pana około sześćdziesiątki, oczywiście stanu wolnego, który lubi wędrówki, przyrodę, grzyby, taniec, podróże.  Jest kulturalny, miły i wysoki.
Mam 64 lata, niedawno owdowiałam i szukam przyjaciela na stały związek.
 

Lena odpowiedział 4 miesiące temu

Witam serdecznie.Nie mam zbyt dobrych opinii ani o sympatii, ani też o razem50plus. Jakiś czas temu postanowiłam właśnie tą drogą znaleźć bratnią duszę, towarzysza wypraw w \”nieznane\”, włóczęgi po lasach, pasjonata przyrody,miłośnika zwierząt, osoby do pogaduch.Nie zamykałam się na miłość. Na sympatii odzywali się panowie w wieku 20-30 lat (ja mam 60lat), albo tacy, których nie stać było nawet na zapłacenie za siebie za wypitą kawę w kawiarni.Byli też i tacy których zainteresowania szły w kierunku bardzo młodych pań. Jeśli chodzi o razem50plus wszystko na co mogłam liczyć to wysyłane buźki. Osobiście więc nie wierzę, aby można było tą drogą poznać kogoś fajnego.

Lutka odpowiedział 1 tydzień temu

a moja babcia odnalazla nową milosc w domu seniora Pod topolami w Piotrkowie Kujawskim 🙂 Mija juz 15 lat od smierci dziadka a babcia do tej pory byla bardzo samotna, jednak to sie zmienilo i widze ze teraz czuje sie znacznie lepiej- to dobre miejsce dla seniorow bo jest tam jak w domu 🙂

Twoja odpowiedź

10 + 13 =

Słuchmed badanie słuchu za darmo