Odchudzanie – domowa siłownia

ForumOdchudzanie – domowa siłownia
Miszka zapytał 2 lata temu

Chciałabym zalożyc własną siłownię w domu – co myślicie? Mam na oku juz kilka ciekawych sprzetów jak orbitrek czy bieżnia z tego sklepu https://www.e-insportline.pl bo cenowo i jakościowo widzę że jest tu najlepiej. Co myślicie? Bo według mnie to spora oszczędność czasu i pieniędzy na dłuższą metę

5 odpowiedzi
Mirella odpowiedział 1 rok temu

Większość ludzi zaczyna inwestować w sprzęt jeszcze nie ćwicząc. Na całym świecie piwnice i garaże są pełne tego rodzaju produktami, które były użyte tylko kilka razy lub wcale. Warto najpierw zacząć się ruszać i stopniowo wprowadzać innowacje. Wiele wskazówek można znaleźć na stronie https://cellulitis.info.pl/category/cwiczenia-na-cellulit/ Z pewnością warto czerpać wiedzę od specjalistów i robić to dobrze.

Olga odpowiedział 11 miesięcy temu

Z pewnością sprzęt do ćwiczeń w mieszkaniu się przydaje – sama dostałam od dzieci orbitrek i często go używam. Teraz zmieniłam mieszkanie na mniejsze i jestem w trakcie remontu, według wskazówek – https://gethome.pl/blog/jak-zaprojektowac-mieszkanie-dla-seniora/ –  ale sprzęt idzie ze mną 😉 🙂 🙂 teraz jak nie możemy wychodzić z domu to jedyna rozrywka i okazja na jaką kolwiek aktywność fizyczną. 

Marianna odpowiedział 2 miesiące temu

Moja wnuczka kupiła mi sprzęt od https://carpatree.com/pl, jestem bardzo zadwolona, na tyle ile mogę, to sobie w domu ćwiczę. Oczywiście spacer. Ale też jest fajna joga dla dziadków. Dużo oddechu i siły, właśnie biore matę od Carpatree na zajęcia.

Lukasz odpowiedział 1 miesiąc temu

Orbitreki, bieżnie i inne przyrządy sportowe nie koniecznie są najlepszym wyborem dla seniora. Mogą obciążać stawy i kręgosłup. Osobiście polecam skompletowanie domowej siłowni z “prostszych” elementów. Na początek z pewnością wystarczy mata do ćwiczeń, lekkie hantle lub obciążniki, skakanka, klocek do jogi. Dodatkowo warto zapoznać się z poradnikami na YT. W internecie jest dużo informacji o tym jak zrobic prosty i skuteczny trening dla seniora.

zoe odpowiedział 2 tygodnie temu

Wszystko oczywiście się zgadza… Bo i ruch jest potrzebny, i oczywiście dieta. Ale czy to faktycznie wszystko? Ja znalazłam przykładowo tutaj https://bionaturalfit.pl świetne suplementy na odchudzanie i to całkiem naturalne.

Twoja odpowiedź

1 + 10 =