Odchudzanie – domowa siłownia

ForumOdchudzanie – domowa siłownia
Miszka zapytał 1 rok temu

Chciałabym zalożyc własną siłownię w domu – co myślicie? Mam na oku juz kilka ciekawych sprzetów jak orbitrek czy bieżnia z tego sklepu https://www.e-insportline.pl bo cenowo i jakościowo widzę że jest tu najlepiej. Co myślicie? Bo według mnie to spora oszczędność czasu i pieniędzy na dłuższą metę

2 odpowiedzi
Mirella odpowiedział 10 miesięcy temu

Większość ludzi zaczyna inwestować w sprzęt jeszcze nie ćwicząc. Na całym świecie piwnice i garaże są pełne tego rodzaju produktami, które były użyte tylko kilka razy lub wcale. Warto najpierw zacząć się ruszać i stopniowo wprowadzać innowacje. Wiele wskazówek można znaleźć na stronie https://cellulitis.info.pl/category/cwiczenia-na-cellulit/ Z pewnością warto czerpać wiedzę od specjalistów i robić to dobrze.

Olga odpowiedział 8 miesięcy temu

Z pewnością sprzęt do ćwiczeń w mieszkaniu się przydaje – sama dostałam od dzieci orbitrek i często go używam. Teraz zmieniłam mieszkanie na mniejsze i jestem w trakcie remontu, według wskazówek – https://gethome.pl/blog/jak-zaprojektowac-mieszkanie-dla-seniora/ –  ale sprzęt idzie ze mną 😉 🙂 🙂 teraz jak nie możemy wychodzić z domu to jedyna rozrywka i okazja na jaką kolwiek aktywność fizyczną. 

Twoja odpowiedź

0 + 9 =