Nietrzymanie moczu zabieg laserowy

ForumKategoria: Zdrowie i ChorobyNietrzymanie moczu zabieg laserowy
Alina zapytał 4 lata temu

Witam, mam problem z nietrzymaniem moczu , chciałabym zrobić zabieg laserowy we Wrocławiu , czytałam dobre opinie o tym gabinecie w internecie http://ginekolog-michalik.pl/
moje pytanie – czy ktoś korzystał z takich usług  już najlepiej u tego lekarza i może powiedzieć coś na ten temat , jakie ma wrażenia i czy to faktycznie jest tak skuteczne ?
dziękuję

5 odpowiedzi
ur odpowiedział 4 lata temu

Gabinetu nie znam, ale radzę uważnie poczytać o laserach! Nie na stronach klinik, tylko obiektywne artykuły na ten temat. Lasery w NTM strasznie są reklamowane, a coraz więcej mówi się o tym, że nie tylko nie są skuteczne, ale na dłuższą metą mogą pogorszyć stan chorego. Radzę konsultację z lekarzem uroginekologiem, który opowie o skutecznych metodach leczenia.

dorka odpowiedział 4 lata temu

Zabieg laserowy to chyba najskuteczniejszy sposób na ten nieprzyjemny problem… Moja mama miała wykonany zabieg  szpitalu Lux med i po nim jest na prawdę  dobrze.

Adam odpowiedział 3 lata temu

Nietrzymanie moczu to częsta przypadłość osób w dojrzałym wieku. Zapobiegawczo polecam wykonywać ćwiczenia mięśni kegla. Podstawowe ćwiczenie jest bardzo proste, polega jedynie na spinaniu mięśni kilka razy w ciągu dnia, także nie wymaga zbytniego zaangażowania. Kilka ćwiczeń znajdziecie na WiecejMeskosci.pl – 2 ćwiczenia dla kobiet i mężczyzn oraz dodatkowe 2 bardziej zaawansowane dla mężczyzn.

Irka odpowiedział 4 tygodnie temu

Jeśli potrzebujecie środków higienicznych, możecie w DOZ dostać próbki produktów z Teny więc można przetestować i dostosować produkt do siebie. 

Edzika odpowiedział 15 godzin temu

Tak też brałam dla swojej babci próbki wkładek z Teny w DOZ i dobrałyśmy odpowiedni rozmiar. 

Twoja odpowiedź

11 + 16 =