leczenie zapalenia wątroby typu B

ForumKategoria: Zdrowie i Chorobyleczenie zapalenia wątroby typu B
SaraJanine zapytał 3 lata temu

Wirusowe zapalenie wątroby typu B jest zakażeniem wątroby. Może powodować bliznowacenie narządu, niewydolność wątroby i raka. Może to być śmiertelne, jeśli nie jest leczone.

Rozprzestrzenia się, gdy ludzie wchodzą w kontakt z krwią, otwartymi ranami lub płynami ustrojowymi u kogoś, kto ma wirusa hep B.
Hepbest in Romania :
Wirusowe zapalenie wątroby typu B i zakażenia wirusem HIV:
HBV jest chorobą wątroby wywołaną przez zakażenie wirusem zapalenia wątroby typu B.

Wirusowe zapalenie wątroby typu B rozprzestrzenia się poprzez kontakt z krwią, nasieniem lub innymi płynami ustrojowymi osoby z HBV.

Wirusowe zapalenie wątroby typu B (HBV) dominuje głównie poprzez kontakty seksualne.

Według (CDC) około 10% osób z HIV w USA ma również HBV.

Infekcja HIV i HBV nazywana jest koinfekcją HIV / HBV.

Osoby zakażone wirusem HIV / HBV powinny być leczone z powodu obu chorób.

5 odpowiedzi
Aniela odpowiedział 1 rok temu

Jednym z najlepszych środków na wątrobę jest z pewnością ostropest plamisty. Zawiera on składnik aktywny, tzw. sylimarynę, która chroni i regeneruje ten niezwykle ważny organ. Po dobry opis właściwości i i działanie ostropestu polecam zajrzeć tu https://ekosmetyczki.pl/porady/ostropest/
Zapalenie wątroby to na pewno bardzo poważne schorzenie, dlatego nigdy nie należy go bagatelizować i zawsze stosować do zaleceń lekarza.
 

Karinka odpowiedział 6 miesięcy temu

Wiem, że można kupić w dozie takiego nutridrinka Hepa pomaga w problemach z wątrobą, wspiera organizm. 

Łucja odpowiedział 6 miesięcy temu

Chora watroba to powazna sprawa zwlaszcza w podeszlym wieku – wiem cos o tym bo moja babcia ma spore problemy z zoladkiem i watroba. Musi wiec uwazac co je niestety nikt z rodziny nie moze opiekowac sie nia caly czas i gotowac dla niej -sama juz nie potrafi gotowac ze wzgledu na stan zdrowia i podeszly wiek dlatego jadla gotowe produkty zywnosciowe co jej bardzo szkodzi. Odkad jednak przebywa w Domu Seniora Pod Topolami na opiece dziennej w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu to zauwazylam ze stan jej zdrowia znacznie sie polepszyl. Posilki są tu smaczne i jak domowe – bylam i widzialam dlatego jestem o nia spokojna, bo widze ze jej tu dobrze.

Beata odpowiedział 1 tydzień temu

Ja stosuję naturalną metodę od lat i odłożyłam wszystkie leki. Prosta mikstura z popularnego miodu i octu jabłkowego. CUD MIÓD, a jak działa. Smakuje też nieźle. Może komuś też posłuży tak jak mnie. Kto chce spróbować ? Znajdzie więcej tu: https://bit.ly/3sdRsqD
 

Beata odpowiedział 1 tydzień temu

A ktoś próbował takiej naturalnej kuracji: https://bit.ly/3sdRsqD

Twoja odpowiedź

4 + 10 =