Kosmetyki amerykańskie OPINIE – Kosmetyki z Ameryki czy warto?

ForumKategoria: Testy RecenzjeKosmetyki amerykańskie OPINIE – Kosmetyki z Ameryki czy warto?
Anna Kowalczyk zapytał 2 lata temu

Cześć! Jakie macie doświadczenie z kosmetykami amerykańskimi? Jakie są wasze opinie? Słyszałam, że kosmetyki amerykańskie co mocniejsze w działaniu. Szczególnie kosmetyki przeciwzmarszczkowe amerykańskich marek mają silniejsze działanie. Gdzie najbezpieczniej kupić kosmetyki z USA? Czy warto kupić kosmetyki z Ameryki? Czy nasze polskie kosmetyki są lepsze?
Anna Kowalczyk

5 odpowiedzi
Kosmetyczka z Ameryki w Polsce odpowiedział 1 rok temu

Kosmetyczki z ameryki uchodzą za najlepsze na świecie (wiem, bo byłam w USA kosmetyczką) i korzystają nie tylko z kosmetyków z ameryki, ale też tych z europy i azji. Uważam, że kosmetyczki z ameryki mają trudniejsze zadanie ze względu na większą ilość kolorytów i rodzajów skóry w USA, wiec muszą mieć możliwość korzystania z naprawdę najlepszych kosmetyków. Prawdę mówią kosmetyczki z ameryki, że ich kosmetyki są mocniejsze. Na szczęście w Polsce też już są dostępne kosmetyki z ameryki i nie są aż tak drogie. Sama używam na sobie i swoich klientkach

Wiesia odpowiedział 1 rok temu

Niestety w USA obowiązują inne standardy odnośnie produktów kosmetycznych. Nie ma tam jak w Europie restrykcyjnych przepisów odnośnie stosowania niektórych składników, dlatego niektóre produkty są potencjalnie niebezpieczne. O kosmetykach z Ameryki można przeczytać dużo w artykule <a https://www.lifetree.pl/codzienna-pielegnacja/dlaczego-kosmetyki-z-ameryki-moga-byc-mniej-bezpieczne/ Moim zdaniem nie warto ryzykować. W Ameryce obowiązuje wolna amerykanka. Często kosmetyki z Ameryki zawierają składniki, które są u nas nie do pomyślenia.

Grazyna odpowiedział 11 miesięcy temu

Mnie znajoma poleciał bardzo fajne kosmetyki produkowane z naturalnych produktów a dzięki francuskim olejkom eterycznym pięknie pachną. Mają zarówno kosmetyki do ciała,do włosów jak i do prania i płukania. Prouve https://www.prouve.com/category-pranie Swietnie sie nadaja do prania i płukania. Nie uczulają co często mi przeszkadzało przy innych produktach. Te sa naprawdę przyjemne dla skóry.

Ala odpowiedział 9 miesięcy temu

Po co kupować kosmetyki zagraniczne skoro w Polsce mamy świetne produkty, bazujące na naszych surowacach i tradycjach. Prosze sprawdzić kosmetyki Terra Spa z Uzdrowiska Świeradów: https://terra-spa.pl/

Olka odpowiedział 8 miesięcy temu

Jak dla mnie to głupota. Wolę zrobić sobie domowe, naturalne kosmetyki – przynajmniej wiem, co w nich jest.

Twoja odpowiedź

15 + 13 =