Klub Seniora w Warszawie

ForumKategoria: Kluby SenioraKlub Seniora w Warszawie
Matełko zapytał 2 lata temu

Szukam dla Taty fajnego klubu seniora w Warszawie. Obojętnie jaka dzielnica Warszawy, wszędzie dojedziemy. Jaki klub seniora polecacie?

6 odpowiedzi
seniorka odpowiedział 1 rok temu

Smutna ta Warszawa jesli od dwoch miesiecy nikt nie umial odpowiedziec na powyzsze pytanie. A moze to jest pomysl dla ludzi z inicjatywa ?  

Wojciech odpowiedział 1 rok temu

Hej. Pytanie sprzed dwóch miesięcy, więc nie wiem czy aktualne, jednak myślę, że mogę udzielić uniwersalnej rady.
W przypadku większości klubów seniora zazwyczaj można niezobowiązująco przyjść na jedno czy dwa spotkania i przekonać się, czy dany klub wygląda obiecująco i odpowiada Twojemu tacie. Można w ten sposób odwiedzić kilka klubów i po prostu wybrać ten, który najbardziej się spodoba. Warto pamiętać, że nie zawsze obiektywnie najlepszy klub będzie dla kogoś najbardziej odpowiedni – głównie mam na myśli rodzaje organizowanych zajęć i aktywności, a także dogadywanie się z innymi członkami.
Z wyborem konkretnego klubu w Warszawie niestety nie pomogę, bo mieszkam kilkaset kilometrów dalej (za to w północno-zachodnich okolicach Krakowa polecam przede wszystkim Klub Seniora Złota Jesień, natomiast w samym Krakowie większość klubów seniora, z którymi miałem styczność wydawała się co najmniej w porządku).

piotr odpowiedział 1 rok temu

Przeżyj jeszcze raz „PIERWSZĄ RANDKĘ”  juz na początku lipca. Nasz program telewizyjny otworzy przed Państwem niepowtarzalną okazję naspotknaie wymarzonego towarzysza jesieni życia. Wystarczy, że wyślą Państwo do Nas zgłoszenie, a specjaliści znajdą dla Was idealnego Partnera.My zaprosimy Państwa na romantyczny wieczór, podczas którego poczujecie przyśpieszone bicie serca.CZEKAMY na Twoje zgłoszenie!!!!randka@pierwszarandka.tvtel. 691 901 440Program jest bezpłatny.  (TVP 2)

Bartek odpowiedział 8 miesięcy temu

Wszystkie te placówki powinny być dobrze wyposażone w sprzęt konieczny dla osób starszych, specjalne meble, pomoce terapeutyczne, sprzęt rehabilitacyjny. Polecam produkty z tej strony https://seniorplus.edu.pl/

ree3 odpowiedział 2 miesiące temu

moj w domu opieki ma fajne zajecia

Twoja odpowiedź

19 + 4 =

Słuchmed opinia