Kino Oświęcim – repetuar dla seniora

ForumKategoria: InneKino Oświęcim – repetuar dla seniora
Helena Ujazdowska zapytał 1 rok temu

Kino Oświęcim kiedyś i teraz to zasadnicza różnica. Mam pytanie czy w kino Oswiecim są tanie bilety dla seniorów i repertuar dla seniora?

2 odpowiedzi
patriszJa odpowiedział 1 rok temu

Świetna inicjatywa dla seniorów. Ja znalazłam w internecie nieco uczty duchowej. Na stronach Parafii Kościoła Ewangelickiego w Zgierzu są internetowe rekolekcje http://www.zgierz-luteranie.pl/2019/03/31/rekolekcje-prochrist-2019-archiwum-transmisji/ . Można je sobie odsłuchać samemu czy z sąsiadkami i pogadać o tym jak odbieramy słowa duchownych różnych wyznań. Bo to są rekolekcje ekumeniczne, przeplatane nowoczesnymi pieśniami. 

remick odpowiedział 1 rok temu

Rekolekcje przez internet, kościół domowy, zmiana wyznania. To chyba pokłosie tego co się teraz dzieje z Kościołem katolickim. Coraz mniej młodych małżeństw pojawia się na mszach. Nie chcą chrzcić dzieci. Jak to dziś powiedział w telewizji jeden z księży taką polityką hierarchów kościelnych kościół może utracić całe pokolenie wiernych. Będzie jak we Włoszech. Kościołów pełno i stoją puste. — Artemix – opakowania Łódź – http://www.artemix.biz

Twoja odpowiedź

16 + 11 =