Dzień babci – co kupić dziwnej babci?

ForumKategoria: InneDzień babci – co kupić dziwnej babci?
Piotr Kowalski zapytał 2 lata temu

Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia to wie nawet przedszkolak. Ale co kupić babci i dziadkowi z okazji ich święta? Wnuczek nie wie, bo babcia jest strasznie dziwna i w zeszłym roku, kiedy dostała szalik i rękawiczki to powiedziała, że ona nie będzie nosić bo nie są z wełny tylko z akrylu. Dzieciakowi zrobiło się przykro. Co kupić? Co zrobić?

4 odpowiedzi
Izabella odpowiedział 2 lata temu

Prezenty dla dziadków
Teraz dziadkowie to w większości nowocześni ludzie, którzy zasługują na coś więcej niż tylko laurkę. Wiadomo, że nawet najbardziej wyszukany prezent nie zastąpi chwil spędzonych razem wnukiem, ale warto od czasu do czasu podarować swoim dziadkom coś wyjątkowego – prezent który podkreśli jak bardzo są oni dla nas ważni. I tutaj szalik czy rękawiczki mogą nie być wystarczające. Prezenty, które zaproponuję będą należeć do tych z wyższej półki, są bowiem specjalnie wyselekcjonowane, dobrane i personalizowane w taki sposób, aby przynieść jak największą radość. Mówię tutaj oczywiście o gotowych zestawach prezentowych. W ich wnętrzach można znaleźć różnorodne przedmioty i wybrać te, które najbardziej przypadną do gustu osobie obdarowywanej. 
Upominek dla “dziwnej” babci
Pierwszą moją propozycją będą boxy prezentowe od MiaBox dla kobiet. Znajdziecie tutaj prezenty dla kobiet w każdym wieku. Stylowe elementy garderoby, organiczne kosmetyki, świece zapachowe, książki, ceramikę oraz wiele rozmaitych przedmiotów wysokiej jakości. Wszystkie przedmioty znajdujące się w boxach pochodzą od najznamienitszych producentów, których nie znajdziecie w ogólnie dostępnych dyskontach. Wybór jest naprawdę ogromy, dzięki czemu można bez problemu dobrać prezent spełniający wszelkie oczekiwnia. 
Prezent dla niego na urodziny, dzień dziadka i inne okazje
Drugą moją propozycją są gotowe prezenty dla mężczyzn. W upominkach od Mia Box znajdziesz wszystko czego może potrzebować twój dziadek, tata, teść, mąż, brat czy przyjaciel. W zgrabnych, eleganckich drewnianych pudełkach kryją się tematyczne prezenty, np. zestawy dla prawdziwych kawoszów, zawierające kawiarkę, aromatyczną kawę, deserową czekoladę oraz książkę za pomocą której poznasz tajniki parzenia tego słynnego napoju. Zestawy dla posiadaczy bujnego zarostu zawierają natomiast odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne do brody oraz wiele innych ciekawych i pożytecznych przedmiotów codziennego użytku.
Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam
 

Julka24 odpowiedział 2 lata temu

Może na tej stronie (website) coś znajdziesz! Zawsze mam problem co kupić mojej babci, ale dziwnej babci to już w ogóle nie wiedziałabym, jaki kupić prezent 😀 

Tomek odpowiedział 2 lata temu

Może naturalne, najwyższej jakości włoskie suplementy na zdrowie? Sprawdźcie ten sklep – ma wyjątkową ofertę na wyłączność: http://www.sklep.dkmedic.pl.
Np. dla babci Erbaven – na lekkie i zdrowe nogi + krążenie. – http://www.erbaven.pl
Na bóle pleców i stawów – świetne produkty z linii NO DOL – http://www.nodol.pl

Olka odpowiedział 2 lata temu

hmm trudna sprawa… ale może warto zrobić coś od siebie? Albo zabrać gdzieś dziadków, np. do teatru/kina?

Twoja odpowiedź

15 + 6 =