DOZ Dbam o Zdrowie czy Apteka Gemini?

ForumKategoria: Leki dla senioraDOZ Dbam o Zdrowie czy Apteka Gemini?
Starsza ale nie stara zapytał 4 lata temu

Która apteka internetowa jest tańsza? DOZ Dbam o Zdrowie czy Apteka Gemini? Chodzi mi o leki RTC na receptę a nie suplementy diety i leki bez recepty!

 

11 odpowiedzi
Bernasia odpowiedział 4 lata temu

Po pierwsze na receptę leki RX a nie RTC. Najtańsze leki RX są w DOZie Dbam o Zdrowie. Natomiast wybór leków bez recepty OTC porównywalny, choć w Aptece Gemini mają promocje i może być taniej. Ja najczęściej chodzę i się pytam o ceny w aptekach i kupuję tam gdzie w danej chwili jest taniej.

Barbara_Kuzniewska odpowiedział 3 lata temu

ja zazwyczaj kupuję w ziko bo mam po drodze do pracy. Ceny mają niższe niż większość aptek w Krakowie więc nie szukam już innej apteki. Mają też sporo ciekawych promocji więc np przed sezonem jesiennym mozna się zaopatrzyć w witaminy.

Aneta odpowiedział 3 lata temu

Apteka Gemini jest tania, ale trzeba sprawdzać ceny bo się zmieniają. Ja równocześnie kupuje i sprawdzam w kilku najbliższych aptekach np. DOZ, Gemini.

Danusia odpowiedział 3 lata temu

Kupowałam i tu i tu. Zaleta apteki doz jest taka, że właściwie we wszystkich miastach można odebrać zamówienie osobiście w aptece. W gemini jest trudniej, bo nie jest wszędzie dostępna. Mnie się wydaje, że jednak taniej jest w tej drugiej, chociaż to zależy też w dużej mierze od leków, ale jednak apteka doz raczej należy do tych droższych jak tańszych.

Janina Malinowska odpowiedział 3 lata temu

Apteka Gemini? Serio? A może Dr Max? W rodzinnych aptekach niestety drożyzna, ale wiadomo dlaczego. Mało zamawiają więc ceny mają wysokie.

Zbyszek odpowiedział 3 lata temu

Apteka Gemini i Apteka ZIKO. Tylko tak można tanio kupić leki. Szkoda tylko, że w małych miejscowościach nie ma, a tam są tylko te małe tzw. rodzinne apteki w stylu apteka dla aptekarza i jest niestety bardzo drogo. Jedynym plusem apteki rodzinnej jest obsługa, ale też nie zawsze jak jest tylko jedna apteka w okolicy to mają cię w poważaniu i dyktują ceny.

Olga odpowiedział 3 lata temu

ja znalazłam również aptekę z lekami na receptę. https://www.121doc.com/pl/ tylko że maja mało leków i nie mieli tego, co mi akurat było potrzebne. 
 

Jacek odpowiedział 2 lata temu

Od lat kupuję leki w aptece sieci “Dom Leków” i naprawdę, ceny są takie jak wszędzie, jeśli leku akurat nie mają ( co zdarza się naprawdę baaaaaaaaardzo rzadko ), są w stanie sprowadzić na drugi dzień, no i co najważniejsze bardzo miła obsługa.

Klientka w aptece gemini odpowiedział 1 rok temu

Ja kupuję w aptece gemini. Kolejki są szybko rozładowane, zawsze jest asortyment, nigdy nie usłyszałam, że czegoś nie ma. Aptekarki są ładne i przyjazne w rozmowie, nie tak jak w dozie albo maxie.

Martyna odpowiedział 8 miesięcy temu

W dozie jest teraz promocja dla seniorów 20% zniżki na leki, więc doz chyba ma przewagę.

Fiołka odpowiedział 5 miesięcy temu

Fajna jest ta promocja, wystarczy przyjść do apteki w godzinach 8-12 więc seniorzy mogą sporo zaoszczędzić. 

Twoja odpowiedź

15 + 7 =