Czy ktoś szuka swojego azylu?

ForumKategoria: Opieka w PolsceCzy ktoś szuka swojego azylu?
Rezydencja seniora "Czerwone wino" zapytał 2 lata temu

Nowo powstała niepowtarzalna rezydencja seniora w zabytkowym pałacu!!!
Pobyty krótko- i długoterminowe w Rezydencji Seniora “Czerwone wino”.

Strona Główna

Zajęcia rehabilitacyjne
Doskonale wiemy, że osoby dojrzałe potrzebują stałej opieki rehabilitacyjnej pozwalającej zachować pełnie sprawności fizycznej. Zapewniamy szeroki zakres zabiegów zdrowotnych i pielęgnacyjnych dopasowanych do sprecyzowanych potrzeb. Wykwalifikowana kadra jest do Państwa dyspozycji przez cały okres zakwaterowania.

Integracja
W naszym domu opieki Seniorzy mają stały kontakt interpersonalny z osobami spoza grupy, co jest jednym z ważniejszych czynników w czerpaniu radości z życia. Uczucie odosobnienia u nas nie istnieje ! Organizujemy liczne spotkania, wieczorki tematyczne, warsztaty i inne zajęcia, np plastyczne z dziećmi z pobliskiego przedszkola

Opieka duszpasterska
Przepiękny kościółek barokowy znajduje się na przeciwko Rezydencji !

Rekreacja
Na terenie Rezydencji Seniora znajduje się staw, ogród oraz prawie trzy-hektarowy park z częściowo zachowanym XIX-wiecznym drzewostanem, alejkami do spacerów i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu . Dodatkowo dajemy możliwość wyjazdów do teatru czy filharmonii.
Dla chętnych dwa razy w tygodniu zajęcia jogi lub medytacje

Wysoki standard
Wyjątkowy i niepowtarzalny wystrój dworku szlacheckiego z XIX wieku oraz wysoki standard wyposażenia z możliwością personalizacji. Na miejscu profesjonalnie wyposażona kuchnia serwującą wykwintne dania wyłączenie ze świeżych i lokalnych produktów.

Elastyczność
Nie uznajemy barier i granic. Dopasowujemy ofertę do każdej osoby. Wszystkie szczegóły pobytu ustalamy indywidualnie, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom Seniorów.

 

3 odpowiedzi
Łucja odpowiedział 2 lata temu

To super że takie miejsca istnieją dla seniorów. Nie kazdy ma mozliwosc objecia szczegolna opieką osobę starszą, wiec takie miejsca to dobra rzecz. U nas w rodzinie niestety nie mial kto zajmwoac sie babcią a jej stan zdrowia z dnia na dzien sie niestety pogarszal. Dopiero odkad jest w ośrodku Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu widać ,że bardzo odżyła . No i ma tam zapewnioną całodobową opiekę która zapewnia jej bardzo życzliwi personel. Jestesmy wkoncu spokojni o jej bezpieczenstwo.

Teresa odpowiedział 5 miesięcy temu

Do swojego azylu uwielbiam kwiaty. /Wnuczka zamówiła ostatnio rośliny doniczkowe od https://plantsandpots.com. /uwielbiam. Są piękne, a doniczki są kolorowe, dla każdego cos. Polecam Wam

darsi odpowiedział 3 miesiące temu

Byle sprawdzić by była dobra wykładzina: https://www.forbo.com/flooring/pl-pl/
wbrew pozorom to ważna kwestia

Twoja odpowiedź

10 + 0 =