Bóle stawów

ForumBóle stawów
Tomasz zapytał 2 lata temu

Witam Szanownych, Czy mógłby ktoś polecić mi lek na bóle stawów? Mam chroniczne bóle kolan i miednicy. Znalazłem w internecie taki suplement ale nie wiem czy to wystarczy http://imp4u.pl/artroser-na-bole-miesni-i-stawow/ Proszę o podpowiedź. Z góry dziękuję

5 odpowiedzi
Jadwiga odpowiedział 2 lata temu

Jeśli chodzi o leki, to najlepsze są NLZP, np. salicylan metylu. Proszę szukać czegoś z salicylanem metylu.

Krysia70 odpowiedział 2 lata temu

Witaj. Niestety konkretnych suplementów nie polecę, ale radzę z nimi uważać ponieważ wiele po prostu nie działa, a są zwykłym chwytem marketingowym i wyrzuceniem pieniędzy do kosza. Może pomógłby Ci jakiś stabilizator? Może ułatwi codziennie funkcjonowanie/ kliknij by obejrzeć jakie stabilizatory są dostępne w internecie. Pozdrowienia

Ewka odpowiedział 2 lata temu

Może jakaś rehabilitacja. To zawsze dobrze robi. Jeśli ktoś z Warszawy to świetne jest centrum rehabilitacji Kriosonik. Sama tam chodzę ale ja akurat z kręgosłupem i zawsze mi pomagają.

Judyta1 odpowiedział 2 lata temu

Wiadomo ze o zdrowie trzeba dbac – szczegolnie w starszym wieku kiedy jestesmy bardziej narazeni na roznego rodzaju schorzenia. Ja bym sie zdecydowala na ortopede w Krakowie bo maja dobrych specjalistow. Tutaj http://www.rehabilitacje.org mozna sie rejestrowac online – to szybkie i wygodne.

Lucjana odpowiedział 2 lata temu

Zgadza się – moja babcia ktora ma spore problemy z plecami przebywa obecnie na calodobowej opiece Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ – jest to dom seniora, ktory nie posiada zadnych barier architektonicznych. Maja tutaj windę, a takze profesjonalna opieke swiadczona przez wykwalifikowany personel a takze rehabilitantow. Teraz widze ze powraca do zdrowia i nie ma problemow ze schylaniem sie czy chodzeniem na spacery- zreszta po pieknym ogrodzie.

Twoja odpowiedź

12 + 6 =