Prezent na chrzest dziecka od dziadków

album na chrzestPomysłowy album na zdjęcia może zrobić miłą niespodziankę wnuczkowi.
Chcąc podarować prezent w postaci albumu na zdjęcia przed kupnem warto zwrócić uwagę na kilka elementów takich jak ilość i rozmiar zdjęć, typ albumu i rodzaj oprawy, sposób zapełniania fotografii oraz co ciekawe miejsce na tekst. Na rynku oferowanych jest wiele rodzai albumów także każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli album ma zostać ofiarowany maluchowi, to warto aby na okładce były motywy dziecięce. Najpopularniejsze rozmiary zdjęć to 10cm na15cm i 15cm na 21cm. W przypadku posiadania fotografii o różnych rozmiarach warto zakupić album na zdjęcia wklejane z których można stworzyć kolaż i ozdobić tekstem. Dobrym wyborem są albumy posiadające pergaminowe karteczki, które zapobiegają niszczeniu się zdjęć. Chcąc zapewnić albumowi jak najdłuższą trwałość warto w tym celu kupić ten z twardą tekturową okładką lub okładką drewnianą.

Album na zdjęcia

Wiele lat temu nasze babcie posiadały albumy z czarnymi kartkami, które można spotkać do dzisiaj. Oprócz czarnych kartek album posiada drewnianą okładkę na której można wygrawerować dosłownie wszystko. Album na zdjęcia dla dziecka z dedykacją lub sentencją staje się nietuzinkowy i oryginalny. Album dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb kupującego, jego pomysłu i własnych upodobań. Drewniana okładka zapewnia albumowi trwałość na długie lata i bezpieczeństwo przechowywanym fotografi. Dzięki możliwości wklejania zdjęć możemy według potrzeb umieścić na stronie jedno duże lub dwa mniejsze zdjęcia w zależności od potrzeb i gustu.

Album na chrzest

Chrzest Święty zdaje się być pierwszą uroczystością w życiu dziecka, także Dziadkowie mogą z powodzeniem ofiarować personalizowany album na chrzest lub drewnianą metryczkę. Dzięki temu rodzice będą mogli od pierwszych chwil życia dokumentować na zdjęciach na przykład pierwsze kroczki dziecka, raczkowanie i twarz rozpromienioną. Z pewnością po upływie lat starsze już dziecko będzie wdzięczne Dziadkom za upominek, dzięki któremu może wrócić do przeszłości i wspominać czas wczesnego dzieciństwa.

Bo przecież kto jak nie Dziadkowie wie najlepiej, co przyniesie radość. Ofiarowany przez Dziadków album świeżo upieczeni rodzice będą wypełniać pełni przeżyć związanych z obecnością ich potomka. Fotografie z Chrztu Św. i wyprawionej uroczystości będą miłym zaskoczeniem dla oglądającego podrośniętego dziecka.

album na zdjęcia

Ciekawy pomysł na prezent od babci i dziadka.

Drewno jako materiał służący do wykonania okładki albumu na zdjęcia sprawdza się znakomicie, dzięki trwałości drewna album na zdjęcia dla noworodka na szansę przetrwać długie lata użytkowania, a zdjęcia pozostaną nienadgryzione zębem czasu. Warto postawić na drewnianą okładkę na której możemy zamieścić personalizację w postaci życzeń, dedykacji lub sentencji. Dzięki temu album stanie się oryginalny i stanowić będzie ponadczasową pamiątkę w niepowtarzalnej oprawie wspomnień.

Album na zdjęcia wklejane jest prezentem w 100% trafionym. Maluch gdy podrośnie z wielką chęcią będzie chciał obejrzeć fotografie z lat niemowlęcych, dlatego warto gromadzić zdjęcia po które będziemy często sięgać. Tradycyjne albumy nie odeszły do lamusa, a wręcz przeciwnie nadal są chętnie kupowane, a personalizacja podkreśla ich indywidualność.