Prezent dla seniora – Turnus rehabilitacyjny w górach!

rehabiliatcja w górach dla seniorówTurnus rehabilitacyjny w górach? Warto spróbować.
Myśląc o prezencie dla rodziców czy dziadków, często chcemy, aby nie tylko sprawił im radość, ale także pozytywnie wpłynął na zdrowie i kondycję obdarowanych. Zastanawiałeś się nad wycieczką, ale martwisz się, czy Twoi bliscy będą mogli liczyć na odpowiednią opiekę? Z pomocą przychodzą turnusy rehabilitacyjne w popularnych, turystycznych miejscowościach, które łączą zalety rekreacyjnego wyjazdu i sanatorium.

Dlaczego warto wybrać turnus rehabilitacyjny?

Turnusy rehabilitacyjne dla seniorów to okazja, by połączyć relaks i zwiedzanie malowniczych okolic z zabiegami poprawiającymi kondycję ciała i ducha. To dla seniorów także wspaniała okazja, by spędzić miło czas podczas wycieczek czy wieczorków tanecznych. Z pewnością doceni to każdy, kto pragnie odpocząć od codzienności i jednocześnie zadbać o swoją formę i zdrowie pod okiem doświadczonych rehabilitantów i fizjoterapeutów. Turnus rozpoczyna i kończy także konsultacja medyczna z lekarzem, podczas której ustala on program zalecanych zabiegów.

Turnusy rehabilitacyjne dla seniorów w górach

Piękne widoki, mnogość atrakcji dla osób w każdym wieku i czyste górskie powietrze sprawiają, że Tatry to wymarzony kierunek podróży. Turnusy rehabilitacyjne dla seniorów w górach od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Jednym z ulubionych miejsc seniorów jest Willa Wojnar, z której rozpościera się malowniczy widok na Giewont i Kasprowy Wierch. W Willi Wojnar część hotelowa oraz rehabilitacyjna znajdują się w tym samym budynku, co jest ogromnym ułatwieniem.

Podczas pobytu na turnusie rehabilitacyjnym seniorzy nie tylko mogą skorzystać z licznych zabiegów, gimnastyki, muzykoterapii, basenu z jacuzzi i zajęć fitness, ale także wziąć udział w programie rozrywkowo – kulturalnym. Goście do dyspozycji mają także kijki do nordic walking, z którymi mogą udać się na piękną trasę na Antałówkę.

Turnusy rehabilitacyjne to wymarzony prezent dla bliskich. W ten sposób możemy nie tylko wyrazić naszą miłość i sprawić im przyjemność, ale także zadbać o ich zdrowie. To również świetna okazja do nawiązywania nowych znajomości i odkrywania nowych pasji, a przede wszystkim potężny zastrzyk energii i dobrego humoru na kolejne miesiące!

Słuchmed badanie słuchu za darmo