Premiera portalu Słowo Seniora już 1 października!

Drodzy Czytelnicy! Bardzo Wam dziękujemy za ciepłe wiadomości, które od Was codziennie otrzymujemy. Jesteście pozytywni  i uśmiechnięci pomimo wielu trosk, które pojawiają się w codziennym życiu dojrzałych ludzi po 60-tce i seniorów.

Potwierdzamy: 1 października nastąpi oficjalna premiera portalu senioralnego Słowo Seniora 🙂 Odpowiadamy też na pytanie Pani Grażyny z Sosnowca:

[…] Mam 60 lat, nie czuję się staro, nie lubię też słowa “senior”, gdyż kojarzy mi się po prostu źle. Czy Słowo Seniora będzie miejscem tylko dla seniorów, ludzi zmęczonych życiem? Czy też będzie celebrować super, hiper staruszków? Czy to portal dla mnie? […]

Redakcja Słowo Seniora odpowiada:

Pani Grażyno, Słowo Seniora to portal, w którym znajdzie Pani informacje i porady zarówno słodkie jak i gorzkie. Życie ma wiele kolorów i to chcemy pokazać w sposób prawdziwy. Nie chcemy retuszować życia, tylko przedstawić jego różne odcienie. Chcemy odczarować słowo SENIOR i przywrócić szacunek ludziom starszym. Poczucie bycia “starym” mają nawet 30-latkowie, czy słusznie, czy nie, nie nam oceniać 🙂 Swój przekaz kierujemy do ludzi dojrzałych, mających świadomość upływającego czasu, jednocześnie nie umartwiających się życiem.

 

Kontakt

Redakcja Słowo Seniora

redakcja@slowoseniora.pl

Tel. 500 002 228

Ul. Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism SO w Poznaniu Nr RPR 3589