Prawie milion złotych odszkodowania za złamaną rękę. Jak oni to robią?

Kompensja odszkodowania

Wypadek komunikacyjny może dotknąć każdego. Od drobnych stłuczek, przez kolizje, aż po wypadki śmiertelne. Wszyscy mają samochody, a bezpieczeństwo na drogach nie rośnie. Czasem wypadek to tylko zdarty lakier, a niekiedy szkoda jest dużo bardziej dotkliwa – złamania, stłuczenia, niepełnosprawność, a w najgorszym wypadku śmierć. Można jednak zrobić coś, aby zrekompensować ten ból.

Komu się należy pomoc?

Krótko – wszystkim poszkodowanym w wypadku uczestnikom ruchu drogowego. Niektórym nawet do 20 lat od zdarzenia, a w przypadku śmierci – ich bliskim.

Jeden wypadek – wiele pytań

Skąd wziąć pieniądze na leczenie czy rehabilitację? Ile odszkodowania dostanę za zniszczone auto? Kto mi zwróci środki za okres bez pracy? Czy należą mi się pieniądze za stratę bliskiego?

Znamy kogoś kto na nie odpowie – Kancelaria Kompensja – wywodzi się z Gdańska, a działa już w całej Polsce i ciągle się rozwija.

To nic nie kosztuje

Wycena wysokości odszkodowania, analiza sprawy oraz porady dotyczące odszkodowań – to wszystko robią całkowicie BEZPŁATNIE – osobiście, telefonicznie lub przez formularz na ich >>stronie internetowej<<­. Żadnych opłat wstępnych, zaliczek, a pobierają wynagrodzenie prowizyjne tylko gdy zdobędą dla Ciebie odszkodowanie. Jedyną formalnością, jaką musisz wypełnić jest podpisanie umowy. Oni zrobią resztę.

Nie chcesz iść do sądu? Nic prostszego, zawsze dążą do polubownego załatwienia sprawy. Popełniłeś błąd i wybrałeś niewłaściwą firmę? – Spokojnie, wypowiedzenie też złożą za Ciebie.

Potrzebujesz natychmiast skontaktować się z prawnikiem prowadzącym Twoją sprawę? Masz gwarancję, że porozmawiasz z osobą odpowiedzialną za Twoją sprawę. Potrzebujesz szybko pieniędzy? W większości przypadków wypłata pierwszych środków następuje do 30 dni od zgłoszenia sprawy.

Sukcesy

Są tak pewni jakości swoich usług, że wielu swoim klientom oferują na dobry początek współpracy 500 zł na podstawowe potrzeby wypłacane w ciągu 7 dni od zgłoszenia sprawy. Możesz je wydać w dowolny sposób.

Skąd ta pewność, skoro w sprawę trzeba zainwestować, a codziennością są odmowy wypłaty odszkodowań przez ubezpieczycieli? Powód to dotychczasowe sukcesy – jest się czym chwalić, bo za złamaną rękę kobieta poszkodowana w wypadku otrzymała ostatnio blisko 800 tys. zł. Nie jest to odosobniony przypadek, kwoty 200 – 400 tys. zł zadośćuczynienia za śmierć bliskiego w wypadku to dla Kancelarii Kompensja niemal codzienność.

Kto jeszcze otrzyma pomoc?

Kancelaria Kompensja pomaga wszystkim osobom, które:

same ucierpiały lub straciły bliską osobę w wypadkach komunikacyjnych

uszkodziły pojazd w kolizjach drogowych

– uległy wypadkom przy pracy

– są ofiarami błędu medycznego

– ucierpiały w wypadku w rolnictwie

 

Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią w sprawie Twojego odszkodowania

Infolinia 58 500 80 89 lub gsm 797 670 906

www.kompensja.pl 

>> Sprawdź jak działają <<