Oczyszczanie organizmu z Fivren

detoks organizmuDieta sokowa na detoks działa, ale można wypróbować inne metody.

Oczyszczanie organizmu to nic innego jak likwidowanie z organizmu toksyn, na skutek czego poprawia się samopoczucie i zdrowie. Gromadzące się w organizmie toksyny destabilizują jego funkcjonowanie, z tego też względu niezwykle ważna jest regularna detoksykacja. Jeśli jesteście ciekawi, jakie produkty przyczyniają się do oczyszczania organizmu i co zrobić, żeby usuwanie toksyn było skuteczne, to czytajcie dalej.

Symptomy świadczące o potrzebie detoksu

Nasz organizm jest stworzony tak, że gdy tylko coś mu „nie pasuje” lub do jego wnętrza wkradną się nieproszeni goście, to wysyła nam różnorakie sygnały. Oznaki, które świadczą o potrzebie oczyszczenia organizmu z toksyn, to przede wszystkim chroniczne zmęczenie, kłopoty z wątrobą, biegunki, zaparcia, wzdęcia, problemy z jelitami, bóle głowy, przykry zapach z ust, a także problemy z koncentracją. Do tego dochodzą również pasożyty.

Zalety systematycznego oczyszczania organizmu

Regularne oczyszczanie organizmu powoduje, że czujemy się wyraźnie lepiej. Nasza wątroba i jelita lepiej pracują, co przede wszystkim pozwala się pozbyć problemów z biegunkami czy zaparciami. Ponadto wspomaga wydzielanie żółci i cholesterolu, co sprzyja utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej. Ale to nie wszystko. Skuteczny detoks to także brak problemów z koncentracją, brakiem energii, a nawet nieprzyjemnym zapachem z ust.

Sposoby na oczyszczanie organizmu

Możliwych jest kilka metod oczyszczania organizmu. Najpopularniejsze z nich to dieta sokowa, koktajlowa i jabłkowa. Na czym one polegają? Pierwsza z nich bazuje na piciu ok. 1 litra świeżo wyciśniętych soków owocowych lub warzywnych przez okres dwóch tygodni. Ponadto stosuje się lekkostrawną dietę bogatą w warzywa i owoce. Druga metoda polega na piciu koktajli, które przygotowuje się z owoców i kefiru, a także spożywaniu pełnoziarnistych produktów zbożowych i niedużych ilości chudego mięsa. Ta dieta również powinna trwać dwa tygodnie. Z kolei dieta jabłkowa, której minimalny czas trwania to zaledwie jeden dzień, polega na spożywaniu tylko i wyłącznie jabłek, które mają za zadanie oczyścić układ trawienny z zalegających resztek. Oprócz tego zaleca się dużo pić – szczególnie zieloną herbatę i wodę.

Suplementy diety

Jeśli chcemy oczyścić organizm, musimy zwrócić szczególną uwagę na układ pokarmowy i jelita. Aby detoksykacja była jak najbardziej efektywna, konieczne jest zwiększenie wydajności jelit i usunięcie zalegających resztek pokarmowych. Pomoże nam w tym Fivren, suplement, który ze względu na naturalny skład nie stanowi niebezpieczeństwa dla naszego zdrowia. Na czym polega fenomen tego specyfiku? Zawiera on naturalny błonnik, który w połączeniu z wodą pęcznieje, dzięki czemu przez dłuższy czas nie odczuwamy głodu, a niestrawione włókna roślinne oczyszczają jelita z resztek stwardniałego jedzenia. Będąca w składzie babka płesznik wchłania szkodliwe produkty przemiany materii, a babka jajowata – poprzez pochłanianie dużej ilości wody – zmiękcza konsystencję masy jelitowej i pomaga na zaparcia.

Należy mieć na uwadze fakt, iż suplement diety Fivren w swojej 3 etapowej kuracji posiada kilkadziesiąt składników, które bardzo korzystnie wpływają na nasz organizm poprawiając jego funkcjonowanie w każdym aspekcie. Więcej informacji na temat tego produktu znajdziecie na stronie fivren.com.

Warto systematycznie dbać o detoksykację organizmu, która pomoże nam zachować dobrą formę.

Słuchmed badanie słuchu za darmo