Oczyść organizm w 7 dni!

efekt dietyDieta jest skuteczna kiedy się jej przestrzega i nie robi wyjątków.

7-dniowa dieta oczyszczająca organizm to idealna propozycja na oczyszczenie organizmu z toksyn po minionym lecie. Szybkie życie, niezdrowe jedzenie, stres to tylko niektóre czynniki wpływające na Twoje samopoczucie. Co zrobić, aby poczuć się lepiej?

Chcesz poprawić swoje samopoczucie? Zastosuj 7-dniową dietę oczyszczającą organizm

Jak czytamy na blogu Neera, zdrowa dieta oczyszczająca powinna uwzględniać dostarczenie organizmowi niezbędnych składników odżywczych, jednak bez konieczności przyjmowania pokarmów stałych przez określony czas. Dla wielu osób optymalna okazuje się 7-dniowa detoksykacja wspierana syropem z drzew. Stanowi ona post, w trakcie którego stały pokarm przyjmowany każdego dnia zastąpiony zostaje składnikami odżywczymi w formie płynnej. Jej niezbędnym elementem jest napój, który przygotowuje się z syropu z drzew, soku z cytryny oraz wody z dodatkiem pieprzu cayenne.

Krótki czas, wysoka skuteczność. Przebieg diety Neera

W zależności od problemu, który Cię dotyczy, możesz skorzystać z trzech wariantów diety Neera:

  • 1-3 dni: jest to krótki post oczyszczający, polecany dla osób nie mających czasu lub takich, które potrzebują lekkiego oczyszczenia;
  • 5-7 dni: rekomendowane dla osób potrzebujących głębokiego oczyszczenia;
  • 10 dni: jest to najbardziej optymalna dieta, podczas której organizm ma czas na pozbycie się toksyn.

Jak przebiega dieta? Poniżej możesz się zapoznać ze wszystkimi jej etapami:

  • 1-2 dzień: możliwe lekkie bóle głowy, należy przyjmować dużą ilość płynów, najlepiej czystej wody;
  • 3-4 dzień: zanim toksyny zostaną wydalone przez organizm, trafiają do krwiobiegu, dlatego możesz odczuwać osłabienie;
  • 5-10 dzień: odczujesz przypływ energii i sił witalnych.

Zakończenie diety Neera należy przeprowadzać z ostrożnością i rozwagą bowiem przez kilka dni nie przyjmowałeś stałego pokarmu. Rekomendujemy stopniowy powrót do standardowych posiłków. W pierwszej kolejności wprowadź soki warzywno-owocowe i stopniowo rozszerzaj dietę.

Syrop Neera to w pełni naturalny produkt otrzymywany z klonu Ptasie Oko, połączony z syropami z palm Arenga, Kitul, Palmyra, Nipah oraz palm kokosowych. Aby otrzymać 1 litr syropu, potrzeba aż 40-50 litrów słodkiego soku. Ciekawostką jest to, że taką ilość jedno drzewo produkuje w ciągu całego roku.