Najpopularniejsze zabiegi w Spa Poznań

spa w poznaniuDzień w SPA potrafi dodać energii na dłużej.

Klinika Spa to miejsce niezwykłych doznań, które każda kobieta bez względu na wiek odwiedza z wyjątkową przyjemnością. Im dłuższy pobyt w salonie odnowy biologicznej, tym lepsze efekty, jednak nawet Day Spa Poznań może zapewnić odzyskanie energii, relaks i odnowę estetyczną. Warto omówić najpopularniejsze obecnie masaże, z których korzystają klientki Spa w Poznaniu.

Masaż twarzy w Spa

Jednym z najpopularniejszych zabiegów jest z pewnością masaż twarzy. Warto w tym miejscu zauważyć, że cele masażu mogą być różne. Najczęściej wybierana jest wersja masażu mająca przywrócić młody wygląd cery, poprzez ujędrnienie skóry. Jednak niektóre panie preferują relaksacyjny masaż twarzy, podczas którego masażystka rozluźnia napięte mięśnie klientki. Warto zauważyć, że masaż twarzy w Spa Poznań jest szczególnie przyjemny ze względu na wrażliwość skóry w tych okolicach.

Cosmolifting – Japoński ratunek dla skóry

Ostatnimi czasy cosmolifting, czyli kilkuetapowy masaż japoński to prawdziwy hit w Spa Poznań. Jest to jeden z najbardziej wszechstronnych zabiegów, wykonywany w celu estetycznym, relaksacyjnym, a nawet zdrowotnym. Będący częścią cosmoliftingu, szybki masaż gwarantuje skuteczny lifting, natomiast zmniejszenie napięcia na twarzy oraz w okolicach karku i dekoltu zapewnia relaks. Ważnym aspektem masażu japońskiego jest także wykorzystanie przez specjalistów wiedzy z zakresu akupresury. Wykonanie nacisków w odpowiednich miejscach sprawia, że przybywa energii życiowej, a krew w żyłach zaczyna krążyć sprawniej, przez co skóra zostaje oczyszczona. Nie ma wątpliwości, że cosmolifting to dobry pomysł na Day Spa Poznań.

Masaż relaksacyjny

Propozycją dla osób zestresowanych jest masaż relaksacyjny. Jego zadaniem jest rozluźnienie spiętych mięśni, mające na celu przywrócenie energii i dobrego samopoczucia. Popularną usługą, dostępną w niemal każdym Spa Poznań, jest także masaż relaksacyjny w parach. Warto zdecydować się na niego wraz z partnerem, gdyż spędzenie w ten sposób wolnego czasu pozwoli jeszcze bardziej się do siebie zbliżyć. Warto w tym miejscu zauważyć, że wbrew powszechnemu przekonaniu, zabiegi w klinice Spa mogą zapewnić mężczyznom tyle samo korzyści, co kobietom.

Najlepsze Spa w Poznaniu

Poszukując najlepszego Spa Poznań, warto zwrócić uwag na Derm Expert. Jest to klinika SPA oferująca szeroki wybór zabiegów. Można w niej skorzystać ze wszystkich wymienionych, a także z wielu innych masaży. Warto wspomnieć choćby o masażu aromaterapeutycznym, czy też rytuale malinowa pokusa, niezwykle skutecznym w walce z cellulitem.