Najlepszy stomatolog we Wrocławiu

stomatolog we wrocławiuDobry stomatolog jest na wagę złota, w każdym wieku.
– W ostatnim czasie zauważyłem, że mam jakieś przebarwienia na zębach. Pije duże ilości kawy, nie myje zębów po każdej wypitej filiżance, więc doszedłem do wniosku, że przebarwienia mogą powstawać właśnie przez to. Stwierdziłem, że warto kupić sobie specjalną pastę do zębów na przebarwienia, ale niestety efekt działania takiej pasty nie spełnił moich oczekiwań. Ostatnią deską ratunku było wybranie się do stomatologa, więc zacząłem szukać specjalisty w sieci. – pisze Pan Paweł z Wrocławia.

Stomatolog we Wrocławiu

dentysta wrocław

Stomatologa we Wrocławiu nie boją się nawet dzieci.

W internecie znalazłem naprawdę mnóstwo specjalistów, ale najbardziej zainteresował mnie stomatolog Wrocław, który pracuje w Centrum chirurgii i estetyki twarzy. W tym miejscu zajmują się również medycyną związaną z leczeniem oraz estetyką uśmiechu. Ich specjaliści są doświadczeni, posiadają nowoczesny sprzęt, więc postanowiłem skorzystać z oferty. Stworzyli dla mnie plan leczenia w wirtualnej wizualizacji, a lekarz przeprowadził ze mną szczegółową rozmowę, aby dowiedzieć się co dokładnie nie podoba mi się w moich zębach. Wykonali również cyfrową analizę zębów z graficznym przedstawieniem docelowego rezultatu koloru zębów i zapewnili, że efekt końcowy będzie zgodny z moimi oczekiwaniami.  Gdy zabieg był wykonywany nie czułem żadnego bólu, więc wiedziałem, że jestem w rękach specjalistów. Muszę przyznać, że po usunięciu przebarwień byłem naprawdę zadowolony, nie spodziewałem się aż takiego efektu, więc zostałem mile zaskoczony.

Warto wspomnieć, że w ramach zabiegów stomatologii estetycznej wykonują analizę twarzy i uśmiechu pacjenta, scaling ultradźwiękowy, piaskowanie, wybielanie zębów, licówki, wypełnienia typu inlay/onlay/overlay, korony protetyczne, korony na implantach oraz mosty. Jak sami widzicie wybór zabiegów z samego zakresu stomatologii estetycznej jest naprawdę bardzo duży. Oprócz tego klinika posiada wiele innych zabiegów, takich jak chirurgia szczękowo-twarzowa, chirurgiczne leczenie wad zgryzu, dermatochirurgia, diagnostyka, endodocja, fizjoterapia, implantologia, leczenie zachowawcze, ortodoncja, periodontologia, profilaktyka, protetyka i implantoprotetyka, psychologia, stomatologia estetyczna oraz wybielanie. Wszystko to mieści się w jednej klinice, która cieszy się ogromną popularnością oraz pozytywnymi opiniami innych pacjentów. Nic dziwnego, ponieważ pracują w tam sami doświadczeni specjaliści, którzy wiedzą co zrobić w każdej sytuacji.

Jeśli Wasz wnuk musi wybrać się do dentysty to stomatolog Wrocław będzie tutaj odpowiedni. Gabinet jest przyjazny dzieciom, ponieważ używają bezbolesnych znieczuleń oraz posiadają udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Jeśli chodzi o formy płatności to można posłużyć się kartą płatniczą. Niedaleko kliniki znajduje się parking, w klinice jest darmowe wi-fi, dostęp do telewizji, a każde pomieszczenie jest klimatyzowane.

Warto wiedzieć, że klinika pomaga również w nagłych wypadkach, takich jak ból zęba, urazy w obrębie twarzy, wypadki sportowe i komunikacyjne. Do tego dysponują własną pracownią diagnostyczną z RTG i tomografią komputerową oraz skanerem wewnątrzustnym.

Chirurgia twarzy

Wiele osób jest niezadowolonych z ubytków, przebarwień, koloru lub kształtu zębów. Dlatego też stomatolog Wrocław pomoże nam pozbyć się niedoskonałości. Osobiście byłem bardzo zadowolony ze skorzystania z ich ofert. Widać, że pracują tam sami specjaliści, którzy posiadają szerokie doświadczenie. A jeśli interesują Was inne zabiegi, które wykonywane są w tej klinice to polecam wejść na Chirurgiatwarzy.pl i sprawdzić oferty tego centrum chirurgii i estetyki twarzy. Na stronie znajdziecie również cennik, więc będziecie mogli zorientować się ile za daną usługę będziecie musieli zapłacić.

Słuchmed badanie słuchu za darmo