Masz długi? Zobacz jak pozbyć się długów raz na zawsze

Pożyczka i kredyt konsolidacyjnyKonsolidacja kredytów to dobre rozwiązanie w sytuacji zbyt dużej ilości kredytów z różnych banków.

Zadłużenie w Polsce to realny problem. Statystyki pokazują, że już co druga dorosła osoba ma na swoim koncie zobowiązania finansowe pod postacią pożyczek czy kredytów, a wiele z tych osób nie jest w stanie spłacać zobowiązań na czas. Chwilowe trudności finansowe mogą zdarzyć się każdemu i nie są powodem do wstydu. Pod warunkiem, że podejmiemy działania, które pomogą nam uporać się z problemem.

Problemy ze spłatą zadłużenia

Kiedy mamy problemy ze spłatą zadłużenia, naturalną reakcją jest szukanie dodatkowych źródeł finansowania, które pomogłoby nam pokryć nadchodzące raty na czas. Znalezienie dodatkowej pracy czy jednorazowego zlecenia często bywa trudne lub niewykonalne – szczególnie, kiedy gonią nas terminy. Będąc pod ścianą, wiele osób decyduje się na skorzystanie z kolejnej pożyczki, którą przeznaczają na spłatę poprzedniego zobowiązania. Takie rozwiązanie wydaje się szybkie i wygodne – na rynku istnieje wiele chwilówek, które dostaniemy niemalże od ręki. Tylko czy takie podejście rzeczywiście rozwiązuje nasze problemy? Oczywiście, że nie. Z tego też względu warto poszukać alternatyw, które pozwolą nam racjonalnie gospodarować środkami, a jednocześnie przybliżą nas do upragnionego celu – wyjścia z długów. Jedną z takich alternatyw jest oferta kredytu konsolidacyjnego, z którego skorzystać możesz wchodząc na stronę https://ekassa.pl/kredyt-konsolidacyjny.

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny to przejrzyste rozwiązanie dla osób poszukujących realnego sposobu na zerwanie ze spiralą długów. Skorzystać mogą z niego zarówno osoby o niewielkim zadłużeniu, jak i takie, których dług urósł już do kilku lub kilkunastu tysięcy złotych. Ekassa udziela pożyczki do kwoty 16 000zł i w przeciwieństwie do innych pożyczkodawców nie wymaga, aby całość kredytu konsolidacyjnego przeznaczona została na pokrycie zaległych należności u innych wierzycieli. W ramach wsparcia cię w twojej aktualnej sytuacji 20% z przyznanych środków trafi bezpośrednio na twoje konto i to ty zdecydujesz w jaki sposób je wykorzystasz. Możesz przeznaczyć je na nieobjęte kredytem zaległości finansowe lub na jakikolwiek inny cel. Istnieje możliwość dwukrotnego zasilenia pożyczki dodatkowymi środkami w trakcie okresu kredytowania. Wysokość tych środków uzależniona będzie od kwoty, o którą wnioskujesz.

Oferta eKassa jest jedną z najbardziej elastycznych na rynku. Przed wnioskowaniem o środki możesz skorzystać z symulacji kredytu konsolidacyjnego, dzięki której dowiesz się w jaki sposób kształtować będą się twoje raty. Zalecamy skorzystanie z tego narzędzia, ponieważ dzięki niemu będziesz mógł realnie określić swoje możliwości spłaty oraz dostosować pożyczkę do swoich aktualnych potrzeb i możliwości.

W ramach kredytu konsolidacyjnego z eKassa możesz wnioskować o środki od 2 000 do 16 000zł. Spłata Twojego kredytu zostanie rozłożona na 12 wygodnych rat, co pozwoli ci na utrzymanie płynności finansowej, a jednocześnie odciąży twój portfel oraz twoją głowę. Dzięki pozbyciu się kilku pożyczek u wielu wierzycieli będziesz mógł spokojnie planować swoje kolejne kroki finansowe.

 

Słuchmed badanie słuchu za darmo