Mango TV, jakiego nie znacie!

mango tv nowe twarzeNowi prowadzący Mango TV.

Mango TV

Ulubiona telewizja zakupowa Polaków nie przestaje zaskakiwać. Od 30 lat umożliwia wygodne zakupy bez wychodzenia z domu, a tej jesieni wraca do formuły programów na żywo z nowymi prezenterami i świeżymi pomysłami.

Obok znanych i cenionych ekspertów Mango TV, na ekranach Państwa telewizorów zagoszczą nowe twarze, a wśród nich ulubieniec publiczności Ireneusz Bieleninik. Gospodarze programów Mango TV, którzy po mistrzowsku łączą urok osobisty i poczucie humoru z doświadczeniem i dociekliwością, będą na żywo testować produkty z wielu różnych kategorii i polecać tylko sprawdzone, najlepsze rozwiązania.

Zaproszą Państwa w gościnne progi nowego Mango House, gdzie w prawdziwie domowych warunkach – typowej polskiej kuchni, salonie czy sypialni – będą poddawać produkty z oferty Mango próbom skuteczności i wytrzymałości.

mango tv nowe twarze

Nowi prowadzący Mango TV.

Damska część publiczności Mango TV doceni zapewne nowy program „Boutique”, w którym prezentowane będą kosmetyki, urządzenia do w pielęgnacji urody oraz biżuteria. Także panowie znajdą tu wiele pomysłów na wymarzone prezenty dla swoich pań. Prawdziwa kopalnia wiedzy i inspiracji.

Nie zabraknie oczywiście produktów użytku codziennego, docenionych przez rzesze klientów. Sprzętów kuchennych Delimano, które ułatwiają przygotowanie szybkich i smacznych obiadów dla całej rodziny. Wygodnych i nowoczesnych materacy, poduszek czy innych akcesoriów do sypialni i salonu marki Dormeo. Produktów Rovus, które sprawiają, że sprzątanie przestaje być przykrym obowiązkiem, a staje się przyjemnością i dobrą zabawą. Sprzętów Wellneo, gwarantujących relaks i odprężenie po ciężkim dniu, a także złagodzenie przykrych dolegliwości. Komfortowych butów Walkmaxx, poprawiających jakość chodzenia, odciążających stawy i oferujących efekt chodzenia boso po piasku, jak w cudowny letni dzień.

W nowym Mango TV przyjrzymy się także produktom marki Tchibo, które dołączyły do oferty Mango. A wszystko to, jak zwykle, dostępne z dostawą do domu, już po jednym telefonie.

Nowe Mango TV to telewizja pełna nowych inspiracji i rozwiązań.

Do zobaczenia u Państwa w domu!

Słuchmed badanie słuchu za darmo