Kule i laski Ossenberg już w Polsce!

Kule i laski OssenbergKule i laski Ossenberg słyną z niemieckiej jakości.

Niemiecka firma Ossenberg jest czołowym producentem kul łokciowych, lasek inwalidzkich, jak również innych pomocy ortopedycznych. Ossenberg działa na rynku ponad 70 lat, dzięki czemu, firma ta jest doskonale zorientowana na rynek i zapewnia produkty najwyższej jakości. To nowoczesna firma z wieloma tradycjami, silnie zorientowana na sukces. Kule i laski Ossenberg można kupić w Polsce w sklepie kule.pl.

Kule i laski Ossenberg cenione są za niemiecką jakość

Ossenberg znajduje się wśród przodujących producentów w branży ortopedycznej. Przedsiębiorstwo skupia się na stałym rozwoju i podnoszeniu kompetencji swojego zespołu. Obecnie firma zatrudnia ponad 80 wykwalifikowanych specjalistów oraz doradców. Zorganizowana struktura firmy sprawia, że ich produkty sprzedawane są na całym świecie. Jej głównym celem jest poprawa jakości życia osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Aby sprostać najbardziej wymagającym klientom, przedsiębiorstwo oferuje wyłącznie niezawodne, solidne oraz innowacyjne produkty. Wykonane z najlepszych materiałów z ogromną precyzją, gwarantują one niezwykle wysoki poziom jakości. Dzięki temu osoby, które skorzystały z oferty Ossenberg mogą pozwolić sobie na maksymalną mobilność i co niezmiernie ważne – niezależność, jak nigdy przedtem.

Kule.pl  – dystrybutor w Polsce

Przedsiębiorstwo stale nawiązuje współpracę także zagranicznymi dystrybutorami takimi jak Daxton Poland – (kule.pl). Rzetelne dobieranie partnerów pozwala zaopatrywać wyłącznie wyspecjalizowanych w branży ortopedycznej sprzedawców. Firma stawia sobie wiele wyzwań, jednym z nich, nadrzędnym, jest sprostanie oczekiwaniom zarówno własnym, jak i rynkowym. Tworzący firmę zespół profesjonalistów jest w stanie zagwarantować zoptymalizowane procesy pracy oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa, jak również niezawodność produktów wytwarzanych przez markę. 

Kule i laski Ossenberg są certyfikowane

Przedsiębiorstwo projektuje oraz wytwarza, a następnie sprzedaje produkty zgodne z wytycznymi ustawy o wyrobach medycznych oraz standardem CE. Systematycznie przeprowadzane audyty renomowanej firmy ZDH ZERT potwierdzają, że system zarządzania jakością spełnia wymagania normy DIN EN ISO 13485.

Najczęściej kupowane laski i kule Osseneberg w sklepie kule.pl

Szeroka gama produktów firmy Ossenberg sprawia, że jest ona dostawcą kompleksowych usług, gwarantującą krótki czas dostawy i najwyższymi standardami obsługi klienta. Dodatkowo przedsiębiorstwo wytwarza również produkty spoza katalogu. Istnieje możliwość stworzenia na zamówienie spersonalizowanego produktu specjalnie na potrzeby klienta.

Kule i laski do chodzenia Ossenberg na Kule.pl

Laska drewniana Ossenberg z uchwytem Derby

Kule i laski Ossenberg

 

Ekskluzywna, drewniana laska z uchwytem Derby gwarantuje najwyższą jakość wykonania oraz elegancki wygląd. Dedykowana seniorom, osobom z niepełnosprawnościami ruchowymi, jak również jako dodatek dla koneserów stylu i elegancji. Dodająca splendoru drewniana laska wykonana wysokiej jakości drewna będzie dobrze służyć wiele lat.

Laska metalowa Ossenberg z miękkim uchwytem Derby

Laska metalowa Ossenberg z miękkim uchwytem Derby

Metalowa laska z miękkim uchwytem Derby dostępna aż w 4 różnych kolorach zachwyca swoją prostotą i elegancją. Wykonany z miękkiego, delikatnego dla skóry materiału, trzon sprawdzi się idealnie dla najbardziej wymagających klientów. Klasyczna metalowa laska to gwarancja komfortu i stabilności. Dodatkowo wyposażona w system regulacji wysokości poprzez przycięcie dopasuje się do każdego użytkownika.

Laska metalowa Ossenberg z uchwytem Derby

Laska metalowa Ossenberg z uchwytem Derby

Laska metalowa Ossenberg z uchwytem Derby dostępna w dwóch, fantazyjnych wariantach. Sprawdzi się perfekcyjnie osobom, dla których laska to coś więcej niż ułatwienie poruszania się. Doda stylu, klasy i szykowności.  Jej przepiękny, kwiatowy motyw sprawia, że jest ona oryginalnym dodatkiem do płaszcza czy sukienki. Wyposażona w system regulacji wysokości będzie odpowiednia dla każdego klienta.

Zobacz: Testy i Recenzje