Koncert „Malinowa” Stanisławy Celińskiej

malinowa stanislawa celinskaZapraszamy na koncert Stanisławy Celińskiej - MALINOWA.

„Malinowa” to nowa, studyjna płyta, wyczekiwana przez wielbicieli Artystki od wydania i sukcesu „Atramentowej” (status podwójnej Platynowej Płyty”), zainspirowana spotkaniami z fanami i im dedykowana. Stanisława Celińska kontynuuje docenioną już przez publiczność  rolę doskonałej piosenkarki, która wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełnię dźwięków i emocji.

Płyta MALINOWA Stanisławy Celińskiej – Trudno być obojętnym

Nowy album nawiązuje oczywiście do „Atramentowej”, został jednak poszerzony o brzmienia i utwory w innych niż dotychczas klimatach. Materiał jest w pełni autorski – prawie wszystkie teksty napisała Celińska. Powstały one pod wpływem rozmów i historii opowiedzianych przez fanów na spotkaniach po koncertach. Za ich pomocą Artystka chce pomóc słuchaczom w różnych ważnych chwilach i rozterkach życiowych. Za muzykę, aranżacje i produkcję  podobnie jak przy poprzednich płytach odpowiedzialny jest Maciej Muraszko, a gościnnie można usłyszeć Piotra Fronczewskiego oraz Marcina Wyrostka.

Koncert „Malinowa” Stanisławy Celińskiej z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko

22.10.2018 godz. 19.00: Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie

Bilety od 79.00 zł  do zakupu na stronie:

 https://bilety.fm/pl/muzyka/2948-bilety-na-stanislawa-celiska-malinowa-22-pazdziernika-2018-o-19-00-w-filharmonii-w-szczecinie.html

Słuchmed badanie słuchu za darmo