Komórka zamiast stacjonarnego? Jesteśmy na TAK!

myphone dla senioraTelefon komórkowy dla seniora zamiast telefonu stacjonarnego? Czemu nie!

Coraz więcej osób rezygnuje z telefonu stacjonarnego na rzecz komórki. I słusznie, bo te ostatnie są wygodniejsze, a często także tańsze niż tradycyjne aparaty. Prezentujemy modele komórek,  po które warto sięgnąć.

Telefon komórkowy dla seniora

Niektórzy seniorzy początkowo podchodzą do zmiany telefonu stacjonarnego na komórkę z dystansem, obawiając się trudności z obsługą nowego sprzętu. Ale większość szybko docenia zalety komórki. A tych jest naprawdę sporo. Po pierwsze z komórki można rozmawiać zawsze i wszędzie: podczas spaceru, zakupów oraz prac w ogródku. Po drugie, na komórce z większą łatwością zapiszemy wszystkie kontakty bliskich i będziemy mieć je zawsze przy sobie. A to oznacza koniec z szukaniem numerów po notesach i wizytówkach. Inne zalety komórek? W zależności od wybranego modelu może ona służyć także jako latarka, radio, budzik, kalkulator, czy nawet aparat fotograficzny. No dobrze, ale jaki telefon wybrać?

Klasyczny telefon komórkowy przypomina, ten który właściwie każdy senior już zna. Na szczęście na rynku dostępne są różne modele. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Przedstawiamy najpopularniejsze modele komórek:

Telefon 2w1 – ze stacją ładującą: myPhone Halo 2

Tradycjonalistom, którzy nigdy nie używali komórki, spodoba się zapewne aparat łączący funkcję telefonu stacjonarnego i komórkowego, który można zabrać ze sobą przy wyjściu. W domu podłącza się go do stacji ładującej. Dzięki temu pracuje dłużej i nigdzie się nie zawieruszy.

Praktyczna klapka: myPhone TANGO

Telefony klasyczne z klapką są niczym puderniczka – eleganckie i łatwe w obsłudze. Są lekkie i zgrabne, a przy tym mają duży ekran i klawiaturę. Klapka chroni wyświetlacz, a dzięki niej nie ma ryzyka, że telefon trzymany w kieszeni czy torebce przypadkowo do kogoś zadzwoni. Klapka ułatwia też obsługę urządzenia. Wystarczy ją otworzyć by rozpocząć połączenie i zamknąć, by je zakończyć.

Telefon niczym szufladka z wysuwaną klawiaturą: myPhone Halo S

Podobne zalety mają komórki z wysuwaną niczym szufladka klawiaturą. Dzięki temu rozwiązaniu niewielki telefon ma spory ekran i wystarczająco duże klawisze. Dodatkowo przesunięcie klawiatury automatycznie pozwala odebrać lub zakończyć połączenie.

Oferowane dziś komórki zapewniają wysoką jakość połączeń, zasięg, głośne rozmowy i wiele dodatkowych funkcji. A do tego są przystępne cenowo i stanowią dobry wybór dla osób, które cenią sobie tradycyjne, niezawodne i łatwe w obsłudze urządzenia.

Więcej informacji o wspomnianych telefonach znajduje się na www.myphone.pl

 

Komórka zamiast stacjonarnego

Popularne telefony komórkowe dla seniora zamiast telefonu stacjonarnego.

 

Słuchmed badanie słuchu za darmo