Kartki okolicznościowe na zamówienie – łącznik między pokoleniami

Kartki okolicznościowe na zamówienie – łącznik między pokoleniamiKartki okolicznościowe na zamówienie – łącznik między pokoleniami

Będąc babcią lub dziadkiem z pewnością niejednokrotnie spotykasz się z niezrozumieniem wśród wnucząt i dzieci, spowodowanym rozbieżnością w znajomości i obsłudze nowych technologii. Postęp, jaki nastąpił w ciągu ostatnich lat daje szerokie możliwości – także nadawania starym przedmiotom i koncepcjom nowego życia. Dzięki niemu realne jest chociażby tworzenie wyjątkowych kartek okolicznościowych, którymi z pewnością zaskoczysz swoich bliskich!

Idea prezentów personalizowanych

Upominki wykonywane na zamówienie są popularne na naszym rynku już od kilku lat. Ich zamysł jest prosty – mają być wyjątkowe, stworzone z myślą o solenizancie lub jubilacie i dostosowane do budżetu. Mogą być skromne – wręcz symboliczne – lub drogocenne i wystawne. Tak naprawdę nie ich wartość się liczy, lecz chęć zerwania z uniwersalnymi i praktycznymi prezentami, którym nie towarzyszy najmniejszy element zaskoczenia, łza wzruszenia czy radosny uśmiech. Obecnie mamy do wyboru naprawdę szeroki asortyment wśród prezentów z możliwością personalizacji. Jak jednak wiadomo, czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze.

Pomysł na prezent

Znalezienie odpowiedniego upominku w czasach, kiedy wszystko jest ogólnodostępne nie jest prostym zadaniem. Niektórzy uważają, że wręczanie sobie prezentów jest najlepszym sprawdzianem wiedzy o drugiej osobie. Czasami dopiero próbując wybrać odpowiedni przedmiot, zdajemy sobie sprawę, jak niewiele wiemy o bliskich nam ludziach. Dlatego dawanie prezentów – zwłaszcza trafionych – przynosi tyle satysfakcji. W związku z tym coraz częściej przywiązujemy wagę do upominków sentymentalnych i nietuzinkowych, a nie wartościowych.

Kartka na zamówienie – frajda w każdym wieku

Niegdyś przykładem takich skromnych, ale niosących mocny przekaz prezentów były kartki okolicznościowe (kartki urodzinowe, kartki imieninowe). To tak naprawdę najprostszy i najtańszy przedmiot, jaki można dać drugiej osobie. Jest on już jednak nieco nieaktualny i dla wielu osób nie do końca atrakcyjny w dzisiejszych czasach. Na szczęście ktoś wpadł na pomysł, by dać mu drugie życie i w ten oto sposób powstały kartki okolicznościowe na zamówienie. Ich największym atutem jest całkowita personalizacja oraz możliwość uczestnictwa w projektowaniu kartki. Odbywa się to za pomocą wyboru szablonu dostosowanego do okazji oraz na przykład dodania rodzinnego zdjęcia i napisanych przed siebie życzeń. Upominek ten może mieć charakter humorystyczny lub sentymentalny. Wszystko zależy od wykorzystanego motywu i intencji obdarowującego. W ten sposób kartki okolicznościowe na zamówienie łączą tradycję i nowoczesność, a co ważniejsze – wzbudzają emocje! Dzięki dostawie pod wskazany adres mogą stanowić wspaniały wyraz pamięci o osobach, z którymi dzieli nas odległość. Są też bardzo intuicyjne w kwestii składania zamówienia i wyboru poszczególnych elementów. Bez problemu poradzi sobie z tym osoba znająca obsługę komputera na poziomie podstawowym.

Kartka okolicznościowa na zamówienie to odpowiedni upominek lub dodatek do prezentu dla każdego. Zamawiając ją nie tylko przekonasz wnuków, że jesteś babcią lub dziadkiem na miarę dzisiejszych czasów, ale przede wszystkim zrobisz im ogromną przyjemność. Jeśli szukasz niezapomnianej pamiątki, wejdź na stronę www.twojakartka.pl i przekonaj się, że wręczanie niezwykłych prezentów jest znacznie łatwiejsze niż się nam wydaje.

Słuchmed badanie słuchu za darmo